Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

W NAJNOWSZYM NUMERZE

Gifts Journal 81

JOOMP – TWOJE NARZĘDZIE CODZIENNYCH INSPIRACJI BRANŻOWYCH

Portal JOOMP - więcej niż tylko wyszukiwarka i zapytarka. Jest to narzędzie online służące do inspiracji dla firm z branży artykułów reklamowych, druku oraz szeroko rozumianej reklamy, zarówno na poziomie lokalnym w Polsce (joomp.pl), jak i na poziomie europejskim (joomp.eu).
Wysyłaj inspiracje produktowe swoim klientom za pomocą newslettera, aby jak najszybciej dotrzeć z ofertą.

 

Uwaga! Lato na horyzoncie!

Jaki gadżet Wam przychodzi pierwszy na myśl, gdy słyszycie słowo „LATO”? Każdy niech odpowie sobie na to pytanie sam – a moje dzisiejsze rozważania będą skupione właśnie wokół odpowiedzi na to proste pytanie, jakie zadałam losowo i z zaskoczenia grupie 25 osób. Myślę, że na pojawiające się w naszych głowach myśli i skojarzenia ma wpływ przede wszystkim to, co lubimy robić w czasie wolnym.

 

Zadzwonimy.pl – zaoszczędź czas, uzyskaj odpowiedzi, wypromuj firmę

Profesjonalnie przeprowadzone kampanie telemarketingowe są jednym z najskuteczniejszych działań promocyjnych. Pozwalają uzyskać odpowiedzi i przeprowadzać badania, wygenerować wartościowe leady czy wypromować produkty wśród zainteresowanych odbiorców. Doświadczeni konsultanci z Zadzwonimy.pl oferują efektywne wsparcie i znaczą oszczędność czasu Waszych działów handlowych.

POPRZEDNIE WYDANIA

Gifts Journal 73

W numerze m.in.:

Targi RemaExtra Warsaw 2021 – Rozgrzewka dla reklamy

Już w dniach 15-17.09.2021 roku przedstawiciele branży reklamowej z Polski i zagranicy spotkają się na targach RemaExtra Warsaw 2021. Impreza wystawiennicza odbędzie się w PTAK WARSAW EXPO przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Przez 3 kolejne dni zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą rynku w bezpiecznych i zapewniających komfort warunkach.

Reklamacja - najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się firmie

NDlaczego handlowcy cały czas boją się reklamacji jak diabeł święconej wody? Dlaczego uważają, że ma  ona niższy priorytet niż oferta, a mając do wyboru maila z wyceną i reklamacją wybierają to pierwsze? Bardzo dużo można stracić nie przykładając się do dobrej obsługi klienta, ale jeśli chcemy zyskać, a nawet zwiększyć sprzedaż.

Party time… Być może, o każdej porze

Nie ma chyba wśród nas osoby, która nie lubi przyjęć. Myślę, że nawet największy introwertyk  odnajdzie się na niejednym grillu czy przyjęciu urodzinowym. Nie wiem jak Wy, ale ja bardziej od samej uroczystości uwielbiam chyba ten czas przygotowań, pełen emocji i kreatywnych działań. Parapetówka, kinder party, party w stylu hawajskim, włoskim, a może baby shower czy tradycyjny wieczór panieński i kawalerski – każdy ma swój styl, tematykę przewodnią i okazję do świętowania.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 72

W numerze m.in.:

Wywiad z Prezesem targów Sławomirem Giefingiem

Widzimy, że rynek się zmienił przez fakt rocznej izolacji. Niektóre firmy zawiesiły działalność lub się przebranżowiły w oczekiwaniu na lepsze czasy. Dlatego targi powinny być impulsem do zmian i pobudzenia rynku. Wierzymy jednak, że wszyscy powoli odnajdujemy się w nowej rzeczywistości, która wymusza na nas zmiany w podejściu, sprzedaży czy szukaniu rozwiązań.

Narzędzie internetowe – Esbook.eu

Nowoczesna platforma internetowa ESB European Sellers & Buyers – dostępna pod adresem Esbook.eu – stanowi bardzo przydatne narzędzie pracy dla firm z branży artykułów promocyjnych. Szybkie dotarcie do tysięcy firm z Europy, przejrzysta prezentacja ofert czy na bieżąco aktualizowane nowości produktowe.

Ogrodnictwo dla ogrodnika – hobby, relaks czy ciężka praca?

Jedna z moich ulubionych aktorek, ikon mody i stylu, Audrey Hepburn powiedziała kiedyś: „To plant a garden is to believe in tomorrow” [Założyć ogród to uwierzyć w jutro]. Od lat ufam i wierzę, że miała rację, i żyję w przekonaniu, że każde tworzenie daje nam motywację oraz siłę do dalszego działania, a efekty – patrząc np. na ogród, widząc, że coś rośnie i nasza praca nie poszła na marne – umacniają nas jeszcze bardziej.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 71

W numerze m.in.:

Platforma online Esbook.eu – nowe narzędzie dla branży reklamowej

W lipcu 2020 roku na rynku pojawił się nowy produkt, z którego mogą korzystać dostawcy i pośrednicy artykułów reklamowych z całej Europy. Jest nim nowoczesna platforma internetowa www.esbook.eu. Oferuje ona szereg funkcjonalności, takich jak intuicyjna wyszukiwarka czy możliwość przesyłania szybkich zapytań produktowych.

Pomoc dla przedsiębiorców w czasach COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą
przetrwać przedsiębiorcom ten trudny czas. Poniżej przedstawione zostaną informacje co do planowanej w najbliższym czasie pomocy dla przedsiębiorców.

W kuchennym klimacie

Drodzy czytelnicy, czy zastanawialiście się kiedyś, ile czasu spędzacie w kuchni swojego domu? Okres świąteczny i miniony, dość specyficzny rok uświadomił mi, że spędza się tam więcej czasu niż w jakimkolwiek innym pomieszczeniu w domu – przynajmniej w moim przypadku. Po ostatnim wydaniu i „wizycie w restauracji” postanowiłam jeszcze zostać w klimacie kulinarnym, który stanowi niewątpliwie ważny element życia. Nie tylko dla zawodowców:)

Czytaj Więcej

Gifts Journal 70

W numerze m.in.:

Targi RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Siedemnaste spotkanie specjalistów z branży odbędzie się 10-12.02.2021 r. w Nadarzynie k. Warszawy. Prace nad organizacją wydarzenia trwają, a do listy przygotowań dodane zostały punkty związane ze wzmożonym bezpieczeństwem i komfortem wystawców i gości.

Wsparcie dla przedsiębiorców w czasach COVID-19 – porady prawne

Od ostatniego artykułu dotyczącego sytuacji epidemiologicznej doszło do uchwalenia i publikacji wielu nowych przepisów, które są odpowiedzią na zwiększające się potrzeby przedsiębiorców. Poniżej opisanych zostanie kilka zagadnień związanych z pomocą oferowaną przez państwo.

Co słychać w restauracjach?

Po minionym właśnie co okresie wakacyjnym można stwierdzić, że wszystkie branże jakoś pomału wracają na dobre tory; również branża, której dzisiaj chciałam się przyjrzeć bliżej, a mianowicie branża restauracyjna. Myślę, że każdy z nas lubi degustować wykwintne potrawy czy nieznane smaki, niezależnie od miejsca, w którym jest: czy to u siebie w okolicy, czy na wakacjach. Często nie sposób przygotować takie dania w kuchni, pomimo zdolności i wiedzy domowników.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 69

W numerze m.in.:

SYTUACJA W BRANŻY UPOMINKÓW W CZASIE KORONAWIRUSA

Jeszcze niedawno wkraczaliśmy w nowy rok z postanowieniami i planami biznesowymi na następne 12 miesięcy. Teraz cały świat znajduje się w niespotykanej sytuacji, zawieszeniu – próbujemy dostosować się do nadzwyczajnych warunków i zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jak odnajduje się Pan w tym trudnym czasie?.

Z WIZYTĄ W GABINECIE STOMATOLOGICZNO-ORTODONTYCZNYM

Można powiedzieć, że sytuacja, która ma miejsce od początku roku 2020, wpłynęła bardzo na nasze
postrzeganie rzeczywistości, docenianie pewnych wartości, zwykłych dóbr oraz wszystkiego, co w gruncie rzeczy było tak oczywiste.

DŁUŻEJ ZNACZY... KRÓCEJ I W LEPSZEJ ATMOSFERZE. ROZMOWA O DOJRZAŁYM BIZNESIE

W każdej dziedzinie można znaleźć specjalistów, ale nie każdy specjalista jest liderem. Osoba, która porywa swoją charyzmą i dzieli się imponującą wiedzą, może wiele wnieść do prowadzonego biznesu. Zapraszam na interesującą rozmowę z Krzysztofem Sarneckim – zdecydowanie charyzmatycznym mówcą, konsultantem i przedsiębiorcą, przedstawicielem wąskiego grona polskich zawodowych negocjatorów.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 68

W numerze m.in.:

NOWOŚCI NA REMADAYS WARSAW 2020

Zapraszamy na 16. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, które odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62. Trzy targowe dni – od 12 do 14 lutego 2020 r. – upłyną pod znakiem nowości. Na uczestników jednej z największych imprez wystawienniczych w branży czekają nowocześnie zorganizowane sektory targowe, a także wiele udogodnień

Karton w roli głównej - jak być eko w branży reklamowej

Pojęcia „bio” i „eko” są teraz bardzo w modzie. Zwrot ku naturze spowodowany przesytem sztucznością towarzyszy nam już od ładnych paru lat. To nie tylko zdrowsza żywność, bez dodatków i wzmacniaczy; to nie tylko łagodniejsze formuły kosmetyków, w których więcej obecnie składników „zielonych” niż tych z laboratorium. Wielki boom na ekoprodukty da się zauważyć w wielu innych miejscach, w tym w branży upominków reklamowych.

Polecane urządzenia do druku na tekstyliach

Koszulki firmowe z logo, polary, kurtki, czapki – szeroko pojęta odzież reklamowa daje spore możliwości promocji własnej marki. Obok długopisów czy kubków, to właśnie T-shirty z nadrukiem plasują się w ścisłej czołówce najpopularniejszych gadżetów. By jednak zwykła koszulka stała się oryginalnym nośnikiem reklamowym, trzeba najpierw pomyśleć o odpowiednim sprzęcie.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 67

W numerze m.in.:

NOWOŚCI NA REMADAYS WARSAW 2020

Trwają prace nad kolejną edycją targów RemaDays Warsaw. Jedna z największych imprez wystawienniczych dla przedstawicieli rynku reklamowego odbędzie się po raz szesnasty. Pod wieloma względami będzie to wydarzenie wyjątkowe. W dniach 12-14 lutego 2020 r. centrum wystawiennicze w Nadarzynie stanie się nowoczesną przestrzenią łączącą ponad 800 wystawców ze zwiedzającymi z 52 krajów.

PROMOCJE KTÓRE WIDAĆ

Oto przegląd najciekawszych produktów dostępnych w sprzedaży łączonej w sieciach sklepów detalicznych oraz wykorzystywanych podczas wydarzeń plenerowych. „Dokumentacja” zdjęciowa posegregowana została zgodnie z przynależnością do czterech sektorów branżowych: Gifts World, POS & Display, Packaging Materials,
Event Show. Przynależność do sektora jest określana na podstawierodzaju upominku, zastosowania lub ekspozycji – interpretacji autora :)

POZOSTAW GDZIEŚ NA CHWILĘ CZĄSTKĘ SIEBIE, SWÓJ „FOOTPRINT”

Jesienna aura już zawitała do nas na dobre i dała znać o zbliżającej się wielobarwnej porze roku. Co prawda nie wszędzie temperatura odzwierciedla jesień, bo np. w październiku Toskania poza cudownymi widokami rozpieszcza pięknym słońcem i temperaturą w granicach 24 stopni.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 66

W numerze m.in.:

ZNAMY OPINIĘ O TARGACH REMADAYS

Goście RemaDays Warsaw 2019 w anonimowych ankietach podzielili się swoim zdaniem na temat targów. Zapytania dotyczyły organizacji i najważniejszych elementów imprezy czy celów, jakie chcieli osiągnąć odwiedzający. W zgodnej opinii to były „udane i bardzo intensywne 3 dni”.

CO ŁĄCZY BRANŻĘ UPOMINKÓW REKLAMOWYCH W POLSCE I NA UKRAINIE

Wiele osób ma ciekawe, a nawet bardzo dobre pomysły na biznes. Nie każdy jednak przechodzi do ich realizacji. Tymczasem, by osiągnąć sukces i utrzymać się na konkurencyjnym rynku, potrzeba planu i wytrwałości, ale przede wszystkim... działania. Zapraszam do rozmowy z niezwykle inspirującą osobą – właścicielem ukraińskiej agencji reklamowej Gromada, wieloletnim wystawcą na targach RemaDays Kijów.

ZIELONO MI - CZYLI BLIŻEJ NATURY

Przepiękna pora roku, która rozpoczęła się i trwa, przynosi nam wiele wrażeń, przede wszystkim wizualnych – kolorystyka kwiatów i świeżość zieleni, jaka wypełnia nasze otoczenie, jest wprost bajeczna, a zapachy unoszące się podczas spacerów budzą nas do życia, pobudzają zmysły i dają prawdziwą energię.

Czytaj Więcej
1 2 3 4 5