Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

O nas

Gifts Journal Polska to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym

Gifts Journal Polska

Magazyn Gifts Journal Polska to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym. Redakcja uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą, już od 2000 roku. Gifts Journal Polska jest głównym pismem, największych targów produktów reklamowych w Europie Środkowo Wschodniej – RemaDays Warsaw.

 

Tytuł trafia do wyselekcjonowanych odbiorców. Czytelnikami są agencje reklamowe poszukujące upominków, oraz szefowie marketingu i działy zakupów największych firm w Polsce.

 

Materiały redakcyjne, które znajdują się na stronach Gifts Journal Polska skierowane są do osób, które chcą być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży, a także szukają dobrych pomysłów na upominki biznesowe, mające zastosowanie w promocjach sprzedaży, programach lojalnościowych, a także przy okazjonalnym wręczaniu budującym pozytywny wizerunek firmy. Magazyn zawiera aktualne informacje dostępnych na rynku gadżetach reklamowych. To baza wiedzy i inspiracja do prowadzenia biznesu.

 

Magazyn Gifts Journal to pismo, które również jest obecne jako partner mediowy lub dystrybuowany wśród uczestników takich wydarzeń branżowych jak targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, targi PSI czy EXPO Marketing

Wydawca

GJC International jest liderem polskiego rynku targowego w sektorze reklamy. Początki działalności wydawniczej sięgają lipca 2000 roku i łączą się z pierwszym wydaniem magazynu Gifts Journal. Podstawową wartością firmy jest komunikacja. Uważnie słuchamy i analizujemy potrzeby naszych klientów, aby przedstawić im magazyn w pełni dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań.

 

GJC International jest również organizatorem targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Impreza jest przeznaczona dla producentów i dystrybutorów gadżetów reklamowych, akcesoriów dla outdooru i technologii poligraficznych. Ułatwia nawiązanie korzystnych kontaktów biznesowych.

Nasi partnerzy