Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

O nas

Gifts Journal Polska to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym

Gifts Journal

Magazyn Gifts Journal to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym. Redakcja uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą, już od 2000 roku.

 

Tytuł trafia do wyselekcjonowanych odbiorców. Czytelnikami są agencje reklamowe poszukujące upominków, firmy z branży tekstylnej oraz szefowie marketingu i działy zakupów największych firm w Polsce.

 

Materiały redakcyjne, które znajdują się na stronach Gifts Journal Polska skierowane są do osób, które chcą być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży, a także szukają dobrych pomysłów na upominki biznesowe, mające zastosowanie w promocjach sprzedaży, programach lojalnościowych, a także przy okazjonalnym wręczaniu budującym pozytywny wizerunek firmy. To baza wiedzy i inspiracja do prowadzenia biznesu.

 

Magazyn Gifts Journal to pismo, które również jest obecne jako partner mediowy lub dystrybuowany wśród uczestników takich wydarzeń branżowych jak targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, targi PSI, Festiwal Marketingu, Promo Show czy EXPO Marketing

Wydawca

GJC International od ponad 20 lat zajmujemy się komunikacją biznesową na rynku reklamy i poligrafii. Naszym podstawowym zadaniem jest budowanie i wspieranie mocnych relacji handlowych pomiędzy dostawcami i pośrednikami rynku, zarówno w Polsce jak i za granicą. Dostarczamy wysokiej klasy narzędzia i rozwiązania, ułatwiające pewne poruszanie się w branży. Początki działalności wydawniczej sięgają lipca 2000 roku i łączą się z pierwszym wydaniem magazynu Gifts Journal. Podstawową wartością firmy jest komunikacja. Uważnie słuchamy i analizujemy potrzeby naszych klientów.