Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

W NAJNOWSZYM NUMERZE

Gifts Journal 81

JOOMP – TWOJE NARZĘDZIE CODZIENNYCH INSPIRACJI BRANŻOWYCH

Portal JOOMP - więcej niż tylko wyszukiwarka i zapytarka. Jest to narzędzie online służące do inspiracji dla firm z branży artykułów reklamowych, druku oraz szeroko rozumianej reklamy, zarówno na poziomie lokalnym w Polsce (joomp.pl), jak i na poziomie europejskim (joomp.eu).
Wysyłaj inspiracje produktowe swoim klientom za pomocą newslettera, aby jak najszybciej dotrzeć z ofertą.

 

Uwaga! Lato na horyzoncie!

Jaki gadżet Wam przychodzi pierwszy na myśl, gdy słyszycie słowo „LATO”? Każdy niech odpowie sobie na to pytanie sam – a moje dzisiejsze rozważania będą skupione właśnie wokół odpowiedzi na to proste pytanie, jakie zadałam losowo i z zaskoczenia grupie 25 osób. Myślę, że na pojawiające się w naszych głowach myśli i skojarzenia ma wpływ przede wszystkim to, co lubimy robić w czasie wolnym.

 

Zadzwonimy.pl – zaoszczędź czas, uzyskaj odpowiedzi, wypromuj firmę

Profesjonalnie przeprowadzone kampanie telemarketingowe są jednym z najskuteczniejszych działań promocyjnych. Pozwalają uzyskać odpowiedzi i przeprowadzać badania, wygenerować wartościowe leady czy wypromować produkty wśród zainteresowanych odbiorców. Doświadczeni konsultanci z Zadzwonimy.pl oferują efektywne wsparcie i znaczą oszczędność czasu Waszych działów handlowych.

POPRZEDNIE WYDANIA

Gifts Journal 80

W numerze m.in.:

Personalizowany telemarketing – sprawdzone narzędzie komunikacji z klientami

Jak zwiększyć sprzedaż, wypromować firmę lub zdobyć wiedzę o rynku lub produkcie? To odwieczne pytanie zadaje sobie każda prowadząca działalność osoba. Obecnie mamy do wyboru wiele nowoczesnych rozwiązań, które wspierają rozwój przedsiębiorstwa. Stosowany od dawna kontakt telefoniczny stanowi skuteczne narzędzie, które znajduje zastosowanie w każdej branży i przynosi wymierne korzyści.

 

Prezenty XXL – zrób wrażenie – może spełnisz marzenie, „bo nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie”

Pod kątem branżowym, minione właśnie święta Bożego Narodzenia w głównej mierze miały dać radość jak największej ilości osób. Miały wywołać uśmiech na twarzy i radość z faktu, że ktoś o nich pomyślał, obdarowując precyzyjnie dobranymi prezentami, przydatnymi drobiazgami, słodyczami lub zestawami upominkowymi.

 

Nowoczesna platforma JOOMP - szybkie kontakty i tysiące inspiracji produktowych dla branży reklamowej

Serwis JOOMP powstał z myślą o przedstawicielach rynku artykułów promocyjnych. Nowoczesna platforma zawiera szereg przydatnych funkcjonalności, w tym wyszukiwarkę i wygodną zapytarkę produktową, które ułatwiają codzienną pracę dystrybutorów i agencji reklamowych. Użytkownicy mogą w łatwy sposób znaleźć interesujące produkty i usługi, a także błyskawicznie wysłać zapytania ofertowe do wielu dostawców naraz.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 79

W numerze m.in.:

Telemarketing skrojony na miarę – zadzwonimy.com

Aby trafić z ofertą do ściśle zainteresowanych odbiorców, potrzeba przemyślanej kampanii i fachowej realizacji. To właśnie zapewniają doświadczeni specjaliści GJC – usługa telemarketingu na miarę potrzeb ZADZWONIMY.com pozwala dotrzeć tam, gdzie zawodzą „bezosobowe” formy.

 

Francja-elegancja, czyli ekskluzywny prezent dla biznesmena – i to niekoniecznie z Francji

Elegancja na pierwszy rzut oka kojarzy mi się ze stylowym kapeluszem, czarnym płaszczem i długą sukienką. Wspominając słowa Coco Chanel – „Prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji” – warto poświęcić czas na wybór prezentu dla wymagających profesji i osób z grona wybranych zawodów, m.in. takich jak prawnik, aktor, naukowiec, architekt, dziennikarz.

 

joomp.pl – Serwis dla branży reklamowej z tysiącem inspiracji produktowych

Platforma stworzona specjalnie dla polskich agencji, dystrybutorów i dostawców upominków – joomp.pl – zawiera wyszukiwarkę i wygodną zapytarkę produktową, a także wiele innych funkcjonalności, które ułatwiają codzienną pracę. Użytkownicy serwisu mogą nie tylko łatwo odnaleźć interesujące produkty i usługi w wyszukiwarce, ale także wysłać błyskawiczne zapytania.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 78

W numerze m.in.:

Poznaj katalog dostawców europejskiej branży reklamowej

Trwają przygotowania do kolejnej, 11. już edycji drukowanego katalogu European Suppliers Book – wydawnictwa, w którym dostawcy upominków prezentują aktualną ofertę rynku całej Europy. Stanowi ono podręczną bazę danych i cenne źródło informacji dla dystrybutorów i agencji reklamowych z wielu krajów oraz wspiera ich codzienną działalność biznesową.

 

Bądźmy eko w domu, biurze i... na zewnątrz! Inspiracje branży reklamowej na sezon wiosenno-letniw

Cieplejszych i słonecznych dni coraz więcej, a wraz z rozkwitem wiosny uwidaczniają się walory natury, za które tak ją cenimy. To też dobry moment na refleksję nad tym, jak traktujemy otaczającą nas przyrodę i co możemy zrobić, aby poprawić jej stan.

 

Wskocz na joomp.pl! Nowości w serwisie, który łączy polską branżę artykułów reklamowych

Nowoczesna platforma online, łącząca agencje reklamowe i dystrybutorów z dostawcami artykułów promocyjnych – joomp.pl – cały czas się rozwija. Intuicyjny serwis pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć produkty i usługi, oraz nawiązywać kontakty handlowe. To także miejsce wymiany informacji i wiedzy branżowej, prezentowanych w nowej zakładce Joomp Café.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 77

W numerze m.in.:

Czy znasz Joomp.pl?

Prawdziwa gratka dla przedstawicieli rynku reklamy – joomp.pl to zaawansowana platforma online, która łączy polskich dostawców rozwiązań i artykułów promocyjnych z agencjami reklamowymi. Szybki i intuicyjny serwis umożliwia sprawne wyszukiwanie produktów i usług oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych. To także nieocenione źródło inspiracji branżowych, z którego warto korzystać na co dzień.

 

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – zgromadzenie wspólników

Z wcześniejszych publikacji wiesz już, że zarząd jest obligatoryjnym organem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a rada nadzorcza może, ale nie musi zostać powołana (chyba że zachodzą ustawowe przesłanki mówiące o tym, że organ ten należy obowiązkowo powołać). Zgromadzenie wspólników, podobnie jak zarząd, jest organem obligatoryjnym i spółka nie może bez niego istnieć.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami… nie tylko w tym dniu

Wyrażanie podziękowań za spotkanie oraz przybycie gości na zorganizowane przyjęcie stało się już zwyczajem, o który dość mocno dbamy, starając się, by każdy otrzymał coś wyjątkowego. Już nie tylko w ramach wesela, ale też i po Chrzcie Świętym, Pierwszej Komunii Świętej czy większym jubileuszu rodzi się potrzeba wręczenia pamiątkowego drobiazgu, często wyróżniającego się osobistym charakterem – np. prezentu dla rodziców czy rodziców chrzestnych, lub dziadków.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 76

W numerze m.in.:

Joomp.pl – reklama na kliknięcie

Dawniej esbook.eu, dziś joomp.pl, czyli portal i wyszukiwarka dostawców upominków reklamowych w jednym, której celem jest ułatwienie nawiązywania szybkich relacji biznesowych między producentami produktów promocyjnych, a dystrybutorami i agencjami reklamowymi.

 

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – rada nadzorcza

Niniejsza publikacja poświęcona została kolejnemu zagadnieniu związanemu z funkcjonowaniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a mianowicie radzie nadzorczej. Jest to temat niezwykle ciekawy ze względu na przepisy, które zaczną obowiązywać już w tym roku, regulujące działania także tego organu.

 

Zapakuj i zaskocz, bo „Wszystko jest niespodzianką” – Vicente Aleixandre

Uwielbiany jest ten sezon, który nadchodzi – świąteczny czas, zapachy, światełka, rześkie powietrze o poranku i oczywiście moment wybierania prezentów oraz pakowania upominków dla najbliższych, dla przyjaciół i dla klientów. Pomimo, że codziennie możemy mieć okazję do sprawiania komuś niespodzianek czy składania życzeń, to właśnie w tym szczególnym czasie chcemy obdarować jak najwięcej osób

Czytaj Więcej

Gifts Journal 75

W numerze m.in.:

Idealne narzędzie pracy dla agencji reklamowych

Jak efektywnie zwiększyć bazę dostawców, usprawnić proces składania zapytań i wzbogacić ofertę dla swoich klientów? Działająca pod nową nazwą europejska wyszukiwarka dostawców produktów reklamowych joomp.eu (dawniej: European Sellers & Buyers ) w szybki i prosty sposób umożliwia wyszukanie produktów, złożenie zapytania lub przygotowanie oferty.

Ostatnie targi RemaDays organizowane przez zespół GJC International

Na temat minionej edycji targów RemaDays, trudności wynikających ze zmiany terminy, promocji imprezy, wysokiej frekwencji oraz zmian organizacyjnych w kolejnym roku, rozmawiamy ze Sławomirem Giefingiem, właścicielem firmy GJC International.

„Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe

Czy są tu jacyś kibice? :) Myślę, że tak – każdy z nas ma jakąś ulubioną dyscyplinę, którą śledzi albo inspiruje się pod kątem swoich sportowych pasji. Faktem jest, że w świecie sportu nie ma nudy, cały czas coś się dzieje. Stadiony i inne obiekty rekreacyjne są oblegane; olimpiady, paraolimpiady, wyścigi, rajdy, igrzyska czy turnieje rozgrzewają nas do czerwoności przez cały rok.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 74

W numerze m.in.:

MIĘDZYNARODOWE TARGI REKLAMY I DRUKU REMADAYS WARSAW 2022

Przez 3 dni trwania RemaDays Warsaw uczestnicy międzynarodowego rynku reklamowego mają do dyspozycji ponad 30 000 m2 przestrzeni targowej, biznesowej i konferencyjnej. Wydarzenie to skupia przedstawicieli branży w jednym miejscu, zapewniając bezpieczne warunki do prezentowania ofert i rozmów handlowych. Umożliwia poznanie najnowszych trendów, produktów i technologii w ramach nowocześnie zorganizowanych sektorów  targowych.

Nowości i udogodnienia na ESBook.eu i podsumowanie 2021 roku

Dynamiczny rozwój platformy ESBook.eu sprawia, że coraz więcej jej użytkowników może korzystać z wielu możliwości promocji i szybkiego dotarcia do branży reklamowej z całej Europy. Bez wątpienia szereg funkcjonalności dostępnych w serwisie ułatwia codzienną pracę eksporterów, jak i dystrybutorów upominków.

„Więc chodź, pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko…”

A może też na zielono? Małymi krokami zbliżają się święta Wielkiej Nocy – krótsze i niewymagające takiego poświęcenia w przygotowaniach, ale na pewno niosące wesołą atmosferę. I tak właśnie mi przyszły na myśl słowa tej piosenki. Zastanawiam się, z jakiego powodu – czy to może kwestia tego, jakie kolory lubimy sami, czy fakt pewnych przyzwyczajeń związanych z daną okolicznością.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 73

W numerze m.in.:

Targi RemaExtra Warsaw 2021 – Rozgrzewka dla reklamy

Już w dniach 15-17.09.2021 roku przedstawiciele branży reklamowej z Polski i zagranicy spotkają się na targach RemaExtra Warsaw 2021. Impreza wystawiennicza odbędzie się w PTAK WARSAW EXPO przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Przez 3 kolejne dni zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą rynku w bezpiecznych i zapewniających komfort warunkach.

Reklamacja - najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się firmie

NDlaczego handlowcy cały czas boją się reklamacji jak diabeł święconej wody? Dlaczego uważają, że ma  ona niższy priorytet niż oferta, a mając do wyboru maila z wyceną i reklamacją wybierają to pierwsze? Bardzo dużo można stracić nie przykładając się do dobrej obsługi klienta, ale jeśli chcemy zyskać, a nawet zwiększyć sprzedaż.

Party time… Być może, o każdej porze

Nie ma chyba wśród nas osoby, która nie lubi przyjęć. Myślę, że nawet największy introwertyk  odnajdzie się na niejednym grillu czy przyjęciu urodzinowym. Nie wiem jak Wy, ale ja bardziej od samej uroczystości uwielbiam chyba ten czas przygotowań, pełen emocji i kreatywnych działań. Parapetówka, kinder party, party w stylu hawajskim, włoskim, a może baby shower czy tradycyjny wieczór panieński i kawalerski – każdy ma swój styl, tematykę przewodnią i okazję do świętowania.

Czytaj Więcej
1 2 3 4