Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

W NAJNOWSZYM NUMERZE

Gifts Journal 80

Personalizowany telemarketing – sprawdzone narzędzie komunikacji z klientami

Jak zwiększyć sprzedaż, wypromować firmę lub zdobyć wiedzę o rynku lub produkcie? To odwieczne pytanie zadaje sobie każda prowadząca działalność osoba. Obecnie mamy do wyboru wiele nowoczesnych rozwiązań, które wspierają rozwój przedsiębiorstwa. Stosowany od dawna kontakt telefoniczny stanowi skuteczne narzędzie, które znajduje zastosowanie w każdej branży i przynosi wymierne korzyści.

 

Prezenty XXL – zrób wrażenie – może spełnisz marzenie, „bo nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie”

Pod kątem branżowym, minione właśnie święta Bożego Narodzenia w głównej mierze miały dać radość jak największej ilości osób. Miały wywołać uśmiech na twarzy i radość z faktu, że ktoś o nich pomyślał, obdarowując precyzyjnie dobranymi prezentami, przydatnymi drobiazgami, słodyczami lub zestawami upominkowymi.

 

Nowoczesna platforma JOOMP - szybkie kontakty i tysiące inspiracji produktowych dla branży reklamowej

Serwis JOOMP powstał z myślą o przedstawicielach rynku artykułów promocyjnych. Nowoczesna platforma zawiera szereg przydatnych funkcjonalności, w tym wyszukiwarkę i wygodną zapytarkę produktową, które ułatwiają codzienną pracę dystrybutorów i agencji reklamowych. Użytkownicy mogą w łatwy sposób znaleźć interesujące produkty i usługi, a także błyskawicznie wysłać zapytania ofertowe do wielu dostawców naraz.

POPRZEDNIE WYDANIA

GIFTS JOURNAL 48

W numerze m.in.:

JUŻ WE WRZEŚNIU NOWY KATALOGDOSTAWCÓW – „EUROPEAN SUPPLIERS BOOK”

Już we wrześniu ukaże się nowy katalog — „European Suppliers Book” (ESB), który łączy w sobie zalety reklamy prasowej i podręcznej bazy danych. Pozycja jest narzędziem mającym na celu wsparcie działań eksportowych dostawców z branży reklamowej. Katalog w formie drukowanej zostanie rozesłany do 5000 kluczowych europejskich dystrybutorów, natomiast jego elektroniczna wersja trafi do bazy 35000 firm działających w sektorze reklamy na całym kontynencie.

NOWE CENTRUM LOGISTYCZNE FALK & ROSS

W marcu 2013 Falk & Ross otworzył nowe centrum logistyczne w Krakowie-Balicach. Dzięki temu przedsięwzięciu czas dostawy wszystkich najbardziej popularnych produktów skrócił się do zaledwie 24 godzin.

BYĆ PANEM SWOJEGO KALENDARZA

To nadal jeden z najpopularniejszych upominków reklamowych. Pomimo rosnącego zainteresowania elektronicznymi organizerami przeznaczonymi na rożne platformy cyfrowe papierowy kalendarz wciąż cieszy się uznaniem ludzi, dla których własny czas jest jedną z największych wartości. Dla wielu osób zarządzanie zadaniami jest kluczową czynnością w trakcie dnia pracy, dlatego też kalendarz pozostaje jednym z najważniejszych narzędzi, z których korzysta się właściwie bez przerwy.

OPAKOWANIA, KTÓRE INSPIRUJĄ

Na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw specjaliści z branży mogą zapoznać się z kompleksową ofertą gadżetów reklamowych oraz usług dodatkowych, takich jak opakowania. Wszystko po to, by w jednym miejscu i czasie zwiedzający mógł skompletować informacje potrzebne do dokonania pełnego zamówienia.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL Kiev 14

W numerze m.in.:

Dystrybucja:
Rozdawany podczas targów reklamy REX w Kijowie.

Czytelnik:
Firmy z branży artykułów promocyjnych na Ukrainie.

Reklamodawca:
Producenci i dostawcy rozwiązań dla branży artykułów promocyjnych na Ukrainie.

Format:
rozmiar 215 x 275, ilość stron- 70, gramatura papieru 130 g/m² + lakier UV.

Nakład:
3000

Wydania:
wrzesień

Opis:
Reklama w GJU jest ważna dla tych, którzy ze swoją ofertą trafiają do agencji reklamowych oraz klientów końcowych na Ukrainie. Gazeta ma 3 lata.

Czytaj Więcej
1 3 4 5