Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

W NAJNOWSZYM NUMERZE

Gifts Journal 81

JOOMP – TWOJE NARZĘDZIE CODZIENNYCH INSPIRACJI BRANŻOWYCH

Portal JOOMP - więcej niż tylko wyszukiwarka i zapytarka. Jest to narzędzie online służące do inspiracji dla firm z branży artykułów reklamowych, druku oraz szeroko rozumianej reklamy, zarówno na poziomie lokalnym w Polsce (joomp.pl), jak i na poziomie europejskim (joomp.eu).
Wysyłaj inspiracje produktowe swoim klientom za pomocą newslettera, aby jak najszybciej dotrzeć z ofertą.

 

Uwaga! Lato na horyzoncie!

Jaki gadżet Wam przychodzi pierwszy na myśl, gdy słyszycie słowo „LATO”? Każdy niech odpowie sobie na to pytanie sam – a moje dzisiejsze rozważania będą skupione właśnie wokół odpowiedzi na to proste pytanie, jakie zadałam losowo i z zaskoczenia grupie 25 osób. Myślę, że na pojawiające się w naszych głowach myśli i skojarzenia ma wpływ przede wszystkim to, co lubimy robić w czasie wolnym.

 

Zadzwonimy.pl – zaoszczędź czas, uzyskaj odpowiedzi, wypromuj firmę

Profesjonalnie przeprowadzone kampanie telemarketingowe są jednym z najskuteczniejszych działań promocyjnych. Pozwalają uzyskać odpowiedzi i przeprowadzać badania, wygenerować wartościowe leady czy wypromować produkty wśród zainteresowanych odbiorców. Doświadczeni konsultanci z Zadzwonimy.pl oferują efektywne wsparcie i znaczą oszczędność czasu Waszych działów handlowych.

POPRZEDNIE WYDANIA

GIFTS JOURNAL 49

W numerze m.in.:

Porozumienie pomiędzyRemaDays Europe a GMK & WNP Fachmessen

Organizatorzy EXPO 4.0 tworząc nowe targi artykułów reklamowych GiveADays w partnerstwie z firmą GJC Inter Media, dotychczasowym organizatorem RemaDays Europe, mają na celu stworzenie kluczowej imprezy branżowej w Niemczech

Ukazało się pierwsze wydanie European Suppliers Book!

Europejska premiera katalogu miała miejsce na targach Premium Sourcing odbywających się w paryskiej Halle Freyssinet. est to jedyna pozycja dystrybuowana wśród wszystkich gości targów RemaDays Warsaw. To także ciekawa alternatywa promocji dla wszystkich firm, którym zależy aby ich prezentacja umożliwiała zdobywanie nowych kontaktów biznesowych przez cały rok, aż do kolejnego wydania Wielkiej Księgi Reklamy i Poligrafii RemaDays.

Gadżety na zimę i Święta

Piękne lato oznacza mroźną zimę. Tak przynajmniej prognozuje Baca spod Gubałówki, a on ponoć zna się na rzeczy. W tym roku magazyn „Gifts Journal”uprzedził drogowców, których tak jak zawsze zaskoczy biała zima. Specjalnie dla Naszych Czytelników przygotowaliśmy przegląd upominków i gadżetów dzięki którym jesienno-zimowe wieczory nie będą smutne i przewidywalne, a czas Bożego Narodzenia minie w przytulnej, świątecznej atmosferze.

Hafciarstwo A.D. 2013 czyli Haftowanie 2.0

Maszyny znakujące i grawerujące to podstawowe narzędzie produkcji w branży reklamowej. Agencje zajmujące się znakowaniem zamówionych produktów praktycznie bez ograniczeń i ze znaczną oszczędnością mogą oferować swoim klientom personalizowane przedmioty.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 48

W numerze m.in.:

JUŻ WE WRZEŚNIU NOWY KATALOGDOSTAWCÓW – „EUROPEAN SUPPLIERS BOOK”

Już we wrześniu ukaże się nowy katalog — „European Suppliers Book” (ESB), który łączy w sobie zalety reklamy prasowej i podręcznej bazy danych. Pozycja jest narzędziem mającym na celu wsparcie działań eksportowych dostawców z branży reklamowej. Katalog w formie drukowanej zostanie rozesłany do 5000 kluczowych europejskich dystrybutorów, natomiast jego elektroniczna wersja trafi do bazy 35000 firm działających w sektorze reklamy na całym kontynencie.

NOWE CENTRUM LOGISTYCZNE FALK & ROSS

W marcu 2013 Falk & Ross otworzył nowe centrum logistyczne w Krakowie-Balicach. Dzięki temu przedsięwzięciu czas dostawy wszystkich najbardziej popularnych produktów skrócił się do zaledwie 24 godzin.

BYĆ PANEM SWOJEGO KALENDARZA

To nadal jeden z najpopularniejszych upominków reklamowych. Pomimo rosnącego zainteresowania elektronicznymi organizerami przeznaczonymi na rożne platformy cyfrowe papierowy kalendarz wciąż cieszy się uznaniem ludzi, dla których własny czas jest jedną z największych wartości. Dla wielu osób zarządzanie zadaniami jest kluczową czynnością w trakcie dnia pracy, dlatego też kalendarz pozostaje jednym z najważniejszych narzędzi, z których korzysta się właściwie bez przerwy.

OPAKOWANIA, KTÓRE INSPIRUJĄ

Na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw specjaliści z branży mogą zapoznać się z kompleksową ofertą gadżetów reklamowych oraz usług dodatkowych, takich jak opakowania. Wszystko po to, by w jednym miejscu i czasie zwiedzający mógł skompletować informacje potrzebne do dokonania pełnego zamówienia.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL Kiev 14

W numerze m.in.:

Dystrybucja:
Rozdawany podczas targów reklamy REX w Kijowie.

Czytelnik:
Firmy z branży artykułów promocyjnych na Ukrainie.

Reklamodawca:
Producenci i dostawcy rozwiązań dla branży artykułów promocyjnych na Ukrainie.

Format:
rozmiar 215 x 275, ilość stron- 70, gramatura papieru 130 g/m² + lakier UV.

Nakład:
3000

Wydania:
wrzesień

Opis:
Reklama w GJU jest ważna dla tych, którzy ze swoją ofertą trafiają do agencji reklamowych oraz klientów końcowych na Ukrainie. Gazeta ma 3 lata.

Czytaj Więcej
1 3 4 5