Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

W NAJNOWSZYM NUMERZE

Gifts Journal 80

Personalizowany telemarketing – sprawdzone narzędzie komunikacji z klientami

Jak zwiększyć sprzedaż, wypromować firmę lub zdobyć wiedzę o rynku lub produkcie? To odwieczne pytanie zadaje sobie każda prowadząca działalność osoba. Obecnie mamy do wyboru wiele nowoczesnych rozwiązań, które wspierają rozwój przedsiębiorstwa. Stosowany od dawna kontakt telefoniczny stanowi skuteczne narzędzie, które znajduje zastosowanie w każdej branży i przynosi wymierne korzyści.

 

Prezenty XXL – zrób wrażenie – może spełnisz marzenie, „bo nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie”

Pod kątem branżowym, minione właśnie święta Bożego Narodzenia w głównej mierze miały dać radość jak największej ilości osób. Miały wywołać uśmiech na twarzy i radość z faktu, że ktoś o nich pomyślał, obdarowując precyzyjnie dobranymi prezentami, przydatnymi drobiazgami, słodyczami lub zestawami upominkowymi.

 

Nowoczesna platforma JOOMP - szybkie kontakty i tysiące inspiracji produktowych dla branży reklamowej

Serwis JOOMP powstał z myślą o przedstawicielach rynku artykułów promocyjnych. Nowoczesna platforma zawiera szereg przydatnych funkcjonalności, w tym wyszukiwarkę i wygodną zapytarkę produktową, które ułatwiają codzienną pracę dystrybutorów i agencji reklamowych. Użytkownicy mogą w łatwy sposób znaleźć interesujące produkty i usługi, a także błyskawicznie wysłać zapytania ofertowe do wielu dostawców naraz.

POPRZEDNIE WYDANIA

Gifts Journal 64

W numerze m.in.:

REMADAYS WARSAW 2018 - targi godne jubileuszu

Miniona edycja targów RemaDays zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz piętnasty. W jubileuszowym jej wydaniu organizator przygotował szereg udogodnień i nowych rozwiązań. Jednym z nich będzie debiut nowego sektora, poświęconego branży odzieżowej i tekstylnej. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 13 do 15 lutego 2019 roku.

Wojciech Malajkat: „Dobre przygotowanie to najlepszy sposób na dobre wystąpienie”

Jednym z gości tegorocznych targów RemaDays Warsaw 2018 był Wojciech Malajkat. Znany aktor, a obecnie rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie dzielił się swoimi doświadczeniami na temat wystąpień publicznych, technik aktorskich oraz indywidualnego podejścia do różnego typu odbiorców.

Fenomen zbierania punktów – jako odzwierciedlenie lojalności

Prezenty, upominki – nie tylko lubimy dawać od siebie, lecz jeszcze bardziej lubimy je dostawać (co jest też domeną i naszej branży), bo największe emocje budzi w nas bycie nagradzanym. Lubimy być uhonorowanymi za coś, co wymaga naszego wkładu intelektualnego czy wysiłku fizycznego – za coś, co jest nie lada wyczynem.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 63

W numerze m.in.:

REMADAYS WARSAW 2018 OCENIAJĄ GOŚCIE

Choć Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw trwają trzy dni, to same przygotowania do nich to proces trwający cały rok. Bardzo cennym dla organizatora źródłem informacji, mających na celu poznanie oczekiwań gości, jest tradycyjnie przeprowadzana ankieta. Cieszymy się i dziękujemy zarazem, że podzielili się Państwo swoimi uwagami. W poniższym materiale przedstawiamy wnioski płynące z wyników ankiety.

 PROMOCJE, KTÓRE WIDAĆ…

Grill i akcesoria grillowe

Jednorazowy, mały lub duży, turystyczny, metalowy, żeliwny bądź murowany, a także i elektryczny… Brzmi jak hasło do krzyżówki, zagadka? I właśnie tak miało być… Chcecie skorzystać z podpowiedzi, „koła ratunkowego”? Słowo na 5 liter, używany przez przeciętnego Polaka w okresie wiosenno-letnim tyle razy, ile weekendów ze słońcem wypada w miesiącu.

INSPIRACJE - GIFTS OF THE YEAR

Opaska na wagę złota

Do drugiego etapu konkursu awansowało po dziesięć najlepszych gadżetów w każdej z kategorii. Oceniane były między innymi: kreatywność, estetyka, trwałość, jakość wykonania, a także - jak w przypadku segmentu TopFun – to, czy produkt jest zabawny. Wszystkie propozycje importerów i producentów, które znalazły się w finale, można było oceniać na stoisku organizatora targów RemaDays Warsaw i tam też oddać swój głos za pomocą specjalnego formularza.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 62

W numerze m.in.:

INFORMATOR DLA ZWIEDZAJĄCYCH TARGI REKLAMY I POLIGRAFII REMADAYS WARSAW 2018

Zapraszamy na 14. edycję Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Największa w Europie Środkowej i jedna z nawiększych na świecie branżowa impreza wystawiennicza odbywa się w dniach od 7 lutego do 9 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62.

DLA NASZYCH NAJWIĘKSZYCH SKARBÓW

Za oknami na razie zima. Niskie temperatury, czasami trochę śniegu. Jest jednak sposób, aby choć na chwilę wyrwać się z tego mroźnego klimatu. Zapobiegliwie można na przykład zainteresować się prezentami dla naszych pociech z okazji Dnia Dziecka.

ZNAKOWANIE OD A DO Z

Gadżety reklamowe to wszystkie przedmioty, za pomocą których możemy wypromować naszą firmę. Przedmioty, które do tego wykorzystujemy, są bardzo róźne, od czapek po poduszki. Różnorodne są również technologie, którymi wykonywane są owe gadżety. Które są najpopularniejsze? Które sprawdzają się najlepiej w przypadku konkretnych przedmiotów? To ustalimy, rozmawiając z Mariuszem Szandeckim (Sandex), Tomaszem Świętorzeckim (Design 4 Business) oraz Karoliną Sadowską (Haftkom). Zapraszamy do lektury.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 61

W numerze m.in.:

"WYKORZYSTAJ PEŁNIĘ MOŻLIWOŚCI"

Badania i obserwacje dokonywane przez organizatorów jednoznacznie pokazują, że wystawcy rzadko korzystają z pełni możliwości jakie stwarzają targi. Podczas ostatniej edycji Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, aż 36 procent gości z Polski i 65 procent z zagranicy pojawiają się na nich po raz pierwszy. To stwarza wystawcom ogromne możliwości prezentacji swojej oferty, a co za tym idzie, pozyskania na długie lata bardzo konkretnych klientów. W pierwszej części materiału będziemy starali się przedstawić kilka strategii jakie mogą być zastosowane, a stanowić będą wskazówki i sugestie dla firm prezentujących swoje produkty i usługi podczas imprez targowych.

ZAKRĘCONE GADŻETY

Na dworze coraz szybciej robi się ciemno, temperatura powietrza leci na łeb na szyję, liście spadają z drzew. A to oznacza tylko jedno. Lato właśnie się kończy i jesień zaczyna. Wkroczyliśmy w ostatni kwartał roku, więc rozpoczynają się prace nad przyszłorocznymi budżetami. Wśród wydatków w 2018 roku oczywiście pojawią się te związane z promocją i reklamą firmy. Dziś mnóstwo przedsiębiorstw stawia na oryginalność. Każdy chce się czymś wyróżnić, każdy chce zostać zapamiętany.

NOWE TECHNOLOGIE W ZNAKOWANIU

Reklama dźwignią handlu. To powiedzenie właściwie już z wąsami, ale wciąż aktualne i na czasie. Dzisiaj sposobów reklamy jest całe mnóstwo. Jednym z ich, bardzo popularnym, jest dotarcie do świadomości przyszłych klientów za pomocą gadżetów z logo firmy. Nic więc dziwnego, że na rynku działa mnóstwo firm zajmujących się usługami znakowania. Metod jest bez liku. Od sitodruku i tampodruku, po hafty, grawer czy termotrasfery. W tym numerze przedstawiamy kilka firm wyróźniających się na rynku znakowania.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 60

W numerze m.in.:

"SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA"

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw umacniają swoją prestiżową pozycję na rynku branżowym. Tegoroczną imprezę wystawienniczą w stolicy Polski odwiedziło ponad 10% gości więcej niż przed rokiem. Tradycyjnie największym targom reklamy i poligrafii w Europie Środkowej towarzyszył RemaCongress, a wśród prelegentów był między innymi profesor Leszek Balcerowicz.

PROMOCJE, KTÓRE WIDAĆ...

Kubek, długopis, gra planszowa, parasolka, koszulka, voucher do lokalnej knajpy albo krajowej sieciówki barów z szybkim jedzeniem. Bon rabatowy do księgarni internetowej, tańsze bilety na spektakle teatralne lub do kina, zestaw słodkości, dzień wolny od pracy i... dużo więcej...

GIFTS OF THE YEAR. ZNAMY TRENDY W BRANŻY!

Za nami kolejna odsłona konkursu Gifts of the Year, którego organizatorem jest wydawca magazynu Gifts Journal Polska ora organizator Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych. Poprzez głosowanie internetowe Agencje Reklamowe i Dystrybutorzy wyłonili laureatów w 7 kategoriach. Zwiedzający targi RemaDays Warsaw, głosujący w drugiej turze konkursu Gifts of the Year, wybrali laureatów trzech odrębnych kategoriach: TOP FUN, TOP IDEA, TOP DESIGN. Poznajmy zwycięzców.

INNOWACYJNI MEDALIŚCI

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowej, które co roku odwiedza około 21000 osób. To ogromne możliwości dla firm, które w tym roku licznie wzięły udział w konkursie Innowacje. Tegoroczne zmagania podzielone zostały na trzy kategorie i w każdej z nich przyznawano medale. Poznajcie zwycięzców THE PRIZE FOR INNOVATIONS 2017.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 59

W numerze m.in.:

INFORMATOR DLA ZWIEDZAJĄCYCH TARGI REKLAMI I POLIGRAFII REMADAYS WARSAW 2017

Pragniemy serdecznie zaprosić na 13. edycję Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Największa w Europie Środkowej i piąta na świecie impreza wystawiennicza odbędzie się w dniach od 15 do 17 lutego w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62. Do zobaczenia.

TECHNOLOGIE

Targi RemaDays Warsaw to dla firm znakomita okazja, aby nie tylko zaprezentować swoje produkty bądź usługi, ale również możliwość pochwalenia się swoimi nowinkami technologicznymi. Tak właśnie było
w tym roku w Nadarzynie i tak samo będzie w kolejnych latach. W poprzednim numerze magazynu Gifts Journal przedstawiliśmy kilka firm w różnych sektorach, które zaprezentowały swoje innowacyjne produkty bądź usługi. Teraz czas na kolejne firmy i ich innowacyjne rozwiązania.

O POWOŁANIU DO ŻYCIA NOWEJ FIRMY W RAMACH CITRON GROUP- PVC FACTORY- PIERWSZEGO POLSKIEGO PRODUCENTA PENDRIVE W KSZTAŁCIE NA ZAMÓWIENIE I ZMIANACH NA RYNKU UPOMINKÓW REKLAMOWYCH

MADE IN POLAND

W dosłownym tłumaczeniu oczywiście "wyprodukowane w Polsce". Ale w naszym kraju właścieiwe od dawna nikt nie stara się już nawet tłumaczyć tego zwrotu. Na jakikolwiek produkt nie zerkniemy, zastanawiamy się, gdzie został "made in", a nie wyprodukowany. Być może to efekt szalonych lat 90., być może kwestia jakiegoś przyzwyczajenia. Zresztą nieważne, bo nie o etymologii "made in" traktować ma ten tekst.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 58

W numerze m.in.:

KTO SŁUCHA, NIE BŁĄDZI - REMADAYS WARSAW 2017

Jedną z pięciu głównych zasad, jakimi kieruje się firma GJC Inter Media, brzmi – „Słuchamy naszych partnerów biznesowych”. Zgodnie z nią sugestie i uwagi kierowane przez uczestników pod adresem organizatora największych targów branży reklamy i poligrafii w Europie Środkowej, RemaDays Warsaw, również nie przeszły bez echa.

ONE DAY ROADSHOW NA PIĄTKĘ

Nie cztery, jak w ubiegłym roku, a pięć miast znalazło się na trasie tegorocznej edycji OneDay Roadshow. Po trzech latach przerwy na mapie „reklamy w drodze” ponownie pojawił się Wrocław. Wszystko jak zwykle rozpoczęło się w Warszawie. To właśnie w stolicy Polski padł rekord frekwencji wśród zwiedzających. Gościnne progi hotelu Sound Garden odwiedziło ponad ćwierć tysiąca gości. Później wystawcy przenosili się kolejno do Poznania, Berlina, wspomnianego Wrocławia, a zakończenie tegorocznego „touru” odbyło się w Chorzowie.

TECHNOLOGIE

Targi RemaDays Warsaw to dla firm znakomita okazja, aby nie tylko zaprezentować swoje produkty bądź usługi, ale również możliwość pochwalenia się swoimi nowinkami technologicznymi. Tak właśnie było
w tym roku w Nadarzynie i tak samo będzie w kolejnych latach. My przedstawiamy kilka firm w różnych sektorach, które zaprezentowały swoje innowacyjne produkty bądź usługi.

CZAS ZACZĄĆ MYŚLEĆ O ŚWIĘTACH

Lato, lato i po lecie. Koniec lata to zarazem początek roku szkolnego i powrót normalnego trybu funkcjonowania. Na szczęście jest też dobra wiadomość. Do kolejnego dłuższego wolnego, czyli Świąt Bożego Narodzenia, pozostały już tylko nieco ponad dwa miesiące.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 57

W numerze m.in.:

WRZEŚNIOWA KAMPANIA ONEDAY ROADSHOW

4 edycja wrześniowych imprez branżowych OneDay Roadshow ponownie w międzynarodowej „obsadzie”. Na trasie dystrybutorów, producentów i przedstawicieli agencji reklamowych, po raz drugi z rzędu, pojawi się Berlin. Po przerwie, jednodniowe „targi” odbędą się w stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu.

ŚWIĘTO REKLAMY Z REKORDAMI

12 edycja Targów Reklamy i Poligrafii Rema-Days Warsaw przeszła do historii. W pamięci, zarówno wystawców, jak i zwiedzających, zapisze się jako impreza wyjątkowa. Nowa lokalizacja sprawiła, że targowe hale odwiedziło w ciągu trzech dni niemal 19 tysięcy zwiedzających, a swoją ofertę przedstawiło 770 wystawców. Pobite zostały więc wszystkie dotychczasowe rekordy, ale nie oznacza to, że obyło się bez niedociągnięć. Jednak, jak mawiał były prezydent Stanów Zjednoczonych Theodore Roosevelt: „Błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi”.

PIĘĆ JĘZYKÓW MIŁOŚCI

Pytania o sposoby skutecznego prowadzenia firmy, zarządzania zespołem i samym sobą w pracy to pojęcia dużo szersze niż wyłącznie aspekty wprost odnoszące się do spraw zawodowych.

GADŻETOWA ŚCIĄGAWKA NA LATO 2016

Za oknami jeszcze tego nie widać, ale lato zbliża się coraz większymi krokami. W tym roku okres wakacyjny upłynie pod znakiem sportu. Tak dzieje się raz na cztery lata i tak właśnie będzie w 2016 roku. A wszystko ze względu na dwie wielkie imprezy sportowe, na które czeka cały świat. Od 10. czerwca do 10. lipca oczy wszystkich kibiców skierowane będą ku Francji. Na boiskach dwukrotnych mistrzów Europy będzie trwała walka o prymat na Starym Kontynencie.

Czytaj Więcej
1 2 3 4 5