Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

W NAJNOWSZYM NUMERZE

Gifts Journal 81

JOOMP – TWOJE NARZĘDZIE CODZIENNYCH INSPIRACJI BRANŻOWYCH

Portal JOOMP - więcej niż tylko wyszukiwarka i zapytarka. Jest to narzędzie online służące do inspiracji dla firm z branży artykułów reklamowych, druku oraz szeroko rozumianej reklamy, zarówno na poziomie lokalnym w Polsce (joomp.pl), jak i na poziomie europejskim (joomp.eu).
Wysyłaj inspiracje produktowe swoim klientom za pomocą newslettera, aby jak najszybciej dotrzeć z ofertą.

 

Uwaga! Lato na horyzoncie!

Jaki gadżet Wam przychodzi pierwszy na myśl, gdy słyszycie słowo „LATO”? Każdy niech odpowie sobie na to pytanie sam – a moje dzisiejsze rozważania będą skupione właśnie wokół odpowiedzi na to proste pytanie, jakie zadałam losowo i z zaskoczenia grupie 25 osób. Myślę, że na pojawiające się w naszych głowach myśli i skojarzenia ma wpływ przede wszystkim to, co lubimy robić w czasie wolnym.

 

Zadzwonimy.pl – zaoszczędź czas, uzyskaj odpowiedzi, wypromuj firmę

Profesjonalnie przeprowadzone kampanie telemarketingowe są jednym z najskuteczniejszych działań promocyjnych. Pozwalają uzyskać odpowiedzi i przeprowadzać badania, wygenerować wartościowe leady czy wypromować produkty wśród zainteresowanych odbiorców. Doświadczeni konsultanci z Zadzwonimy.pl oferują efektywne wsparcie i znaczą oszczędność czasu Waszych działów handlowych.

POPRZEDNIE WYDANIA

Gifts Journal 65

W numerze m.in.:

MIĘDZYNARODOWE TARGI REKLAMY I DRUKU REMADAYS WARSAW 2019

Zapraszamy na 15. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Największa w Europie Środkowej – i jedna z największych na świecie – branżowa impreza wystawiennicza odbędzie się w dniach 13-15 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62

Świat zgłasza się po ludzi, którzy wiedzą, czego chcą

Tegoroczna edycja targów RemaDays Warsaw będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz 15-lecia. Równie interesująco zapowiadają się prelekcje RemaCongress, na którym wystąpi znakomity gość specjalny, Szymon Hołownia. Zapraszam do rozmowy o wykładach, o szukaniu zasobów tam, gdzie zdaje się ich brakować, oraz o tym, czego… nie robić w zarządzaniu czasem.

Digitalizacja a druk – zmierzch czy świt papieru

Odkąd usłyszałam, że e-zwolnienia zastąpią druk L4, przyszła mi do głowy myśl, czy rzeczywiście internet zastąpi kiedyś papier i druk tradycyjny. Niewątpliwie istnieją obszary, w których e-druki mogą uprościć życie, a marzeniem byłoby oczywiście, żeby tak działały urzędy :) Choć myślę, że są też przeciwnicy tej rewolucji.

Czytaj Więcej

Gifts Journal 64

W numerze m.in.:

REMADAYS WARSAW 2018 - targi godne jubileuszu

Miniona edycja targów RemaDays zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz piętnasty. W jubileuszowym jej wydaniu organizator przygotował szereg udogodnień i nowych rozwiązań. Jednym z nich będzie debiut nowego sektora, poświęconego branży odzieżowej i tekstylnej. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 13 do 15 lutego 2019 roku.

Wojciech Malajkat: „Dobre przygotowanie to najlepszy sposób na dobre wystąpienie”

Jednym z gości tegorocznych targów RemaDays Warsaw 2018 był Wojciech Malajkat. Znany aktor, a obecnie rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie dzielił się swoimi doświadczeniami na temat wystąpień publicznych, technik aktorskich oraz indywidualnego podejścia do różnego typu odbiorców.

Fenomen zbierania punktów – jako odzwierciedlenie lojalności

Prezenty, upominki – nie tylko lubimy dawać od siebie, lecz jeszcze bardziej lubimy je dostawać (co jest też domeną i naszej branży), bo największe emocje budzi w nas bycie nagradzanym. Lubimy być uhonorowanymi za coś, co wymaga naszego wkładu intelektualnego czy wysiłku fizycznego – za coś, co jest nie lada wyczynem.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 63

W numerze m.in.:

REMADAYS WARSAW 2018 OCENIAJĄ GOŚCIE

Choć Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw trwają trzy dni, to same przygotowania do nich to proces trwający cały rok. Bardzo cennym dla organizatora źródłem informacji, mających na celu poznanie oczekiwań gości, jest tradycyjnie przeprowadzana ankieta. Cieszymy się i dziękujemy zarazem, że podzielili się Państwo swoimi uwagami. W poniższym materiale przedstawiamy wnioski płynące z wyników ankiety.

 PROMOCJE, KTÓRE WIDAĆ…

Grill i akcesoria grillowe

Jednorazowy, mały lub duży, turystyczny, metalowy, żeliwny bądź murowany, a także i elektryczny… Brzmi jak hasło do krzyżówki, zagadka? I właśnie tak miało być… Chcecie skorzystać z podpowiedzi, „koła ratunkowego”? Słowo na 5 liter, używany przez przeciętnego Polaka w okresie wiosenno-letnim tyle razy, ile weekendów ze słońcem wypada w miesiącu.

INSPIRACJE - GIFTS OF THE YEAR

Opaska na wagę złota

Do drugiego etapu konkursu awansowało po dziesięć najlepszych gadżetów w każdej z kategorii. Oceniane były między innymi: kreatywność, estetyka, trwałość, jakość wykonania, a także - jak w przypadku segmentu TopFun – to, czy produkt jest zabawny. Wszystkie propozycje importerów i producentów, które znalazły się w finale, można było oceniać na stoisku organizatora targów RemaDays Warsaw i tam też oddać swój głos za pomocą specjalnego formularza.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 62

W numerze m.in.:

INFORMATOR DLA ZWIEDZAJĄCYCH TARGI REKLAMY I POLIGRAFII REMADAYS WARSAW 2018

Zapraszamy na 14. edycję Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Największa w Europie Środkowej i jedna z nawiększych na świecie branżowa impreza wystawiennicza odbywa się w dniach od 7 lutego do 9 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62.

DLA NASZYCH NAJWIĘKSZYCH SKARBÓW

Za oknami na razie zima. Niskie temperatury, czasami trochę śniegu. Jest jednak sposób, aby choć na chwilę wyrwać się z tego mroźnego klimatu. Zapobiegliwie można na przykład zainteresować się prezentami dla naszych pociech z okazji Dnia Dziecka.

ZNAKOWANIE OD A DO Z

Gadżety reklamowe to wszystkie przedmioty, za pomocą których możemy wypromować naszą firmę. Przedmioty, które do tego wykorzystujemy, są bardzo róźne, od czapek po poduszki. Różnorodne są również technologie, którymi wykonywane są owe gadżety. Które są najpopularniejsze? Które sprawdzają się najlepiej w przypadku konkretnych przedmiotów? To ustalimy, rozmawiając z Mariuszem Szandeckim (Sandex), Tomaszem Świętorzeckim (Design 4 Business) oraz Karoliną Sadowską (Haftkom). Zapraszamy do lektury.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 61

W numerze m.in.:

"WYKORZYSTAJ PEŁNIĘ MOŻLIWOŚCI"

Badania i obserwacje dokonywane przez organizatorów jednoznacznie pokazują, że wystawcy rzadko korzystają z pełni możliwości jakie stwarzają targi. Podczas ostatniej edycji Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, aż 36 procent gości z Polski i 65 procent z zagranicy pojawiają się na nich po raz pierwszy. To stwarza wystawcom ogromne możliwości prezentacji swojej oferty, a co za tym idzie, pozyskania na długie lata bardzo konkretnych klientów. W pierwszej części materiału będziemy starali się przedstawić kilka strategii jakie mogą być zastosowane, a stanowić będą wskazówki i sugestie dla firm prezentujących swoje produkty i usługi podczas imprez targowych.

ZAKRĘCONE GADŻETY

Na dworze coraz szybciej robi się ciemno, temperatura powietrza leci na łeb na szyję, liście spadają z drzew. A to oznacza tylko jedno. Lato właśnie się kończy i jesień zaczyna. Wkroczyliśmy w ostatni kwartał roku, więc rozpoczynają się prace nad przyszłorocznymi budżetami. Wśród wydatków w 2018 roku oczywiście pojawią się te związane z promocją i reklamą firmy. Dziś mnóstwo przedsiębiorstw stawia na oryginalność. Każdy chce się czymś wyróżnić, każdy chce zostać zapamiętany.

NOWE TECHNOLOGIE W ZNAKOWANIU

Reklama dźwignią handlu. To powiedzenie właściwie już z wąsami, ale wciąż aktualne i na czasie. Dzisiaj sposobów reklamy jest całe mnóstwo. Jednym z ich, bardzo popularnym, jest dotarcie do świadomości przyszłych klientów za pomocą gadżetów z logo firmy. Nic więc dziwnego, że na rynku działa mnóstwo firm zajmujących się usługami znakowania. Metod jest bez liku. Od sitodruku i tampodruku, po hafty, grawer czy termotrasfery. W tym numerze przedstawiamy kilka firm wyróźniających się na rynku znakowania.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 60

W numerze m.in.:

"SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA"

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw umacniają swoją prestiżową pozycję na rynku branżowym. Tegoroczną imprezę wystawienniczą w stolicy Polski odwiedziło ponad 10% gości więcej niż przed rokiem. Tradycyjnie największym targom reklamy i poligrafii w Europie Środkowej towarzyszył RemaCongress, a wśród prelegentów był między innymi profesor Leszek Balcerowicz.

PROMOCJE, KTÓRE WIDAĆ...

Kubek, długopis, gra planszowa, parasolka, koszulka, voucher do lokalnej knajpy albo krajowej sieciówki barów z szybkim jedzeniem. Bon rabatowy do księgarni internetowej, tańsze bilety na spektakle teatralne lub do kina, zestaw słodkości, dzień wolny od pracy i... dużo więcej...

GIFTS OF THE YEAR. ZNAMY TRENDY W BRANŻY!

Za nami kolejna odsłona konkursu Gifts of the Year, którego organizatorem jest wydawca magazynu Gifts Journal Polska ora organizator Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych. Poprzez głosowanie internetowe Agencje Reklamowe i Dystrybutorzy wyłonili laureatów w 7 kategoriach. Zwiedzający targi RemaDays Warsaw, głosujący w drugiej turze konkursu Gifts of the Year, wybrali laureatów trzech odrębnych kategoriach: TOP FUN, TOP IDEA, TOP DESIGN. Poznajmy zwycięzców.

INNOWACYJNI MEDALIŚCI

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowej, które co roku odwiedza około 21000 osób. To ogromne możliwości dla firm, które w tym roku licznie wzięły udział w konkursie Innowacje. Tegoroczne zmagania podzielone zostały na trzy kategorie i w każdej z nich przyznawano medale. Poznajcie zwycięzców THE PRIZE FOR INNOVATIONS 2017.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 59

W numerze m.in.:

INFORMATOR DLA ZWIEDZAJĄCYCH TARGI REKLAMI I POLIGRAFII REMADAYS WARSAW 2017

Pragniemy serdecznie zaprosić na 13. edycję Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Największa w Europie Środkowej i piąta na świecie impreza wystawiennicza odbędzie się w dniach od 15 do 17 lutego w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62. Do zobaczenia.

TECHNOLOGIE

Targi RemaDays Warsaw to dla firm znakomita okazja, aby nie tylko zaprezentować swoje produkty bądź usługi, ale również możliwość pochwalenia się swoimi nowinkami technologicznymi. Tak właśnie było
w tym roku w Nadarzynie i tak samo będzie w kolejnych latach. W poprzednim numerze magazynu Gifts Journal przedstawiliśmy kilka firm w różnych sektorach, które zaprezentowały swoje innowacyjne produkty bądź usługi. Teraz czas na kolejne firmy i ich innowacyjne rozwiązania.

O POWOŁANIU DO ŻYCIA NOWEJ FIRMY W RAMACH CITRON GROUP- PVC FACTORY- PIERWSZEGO POLSKIEGO PRODUCENTA PENDRIVE W KSZTAŁCIE NA ZAMÓWIENIE I ZMIANACH NA RYNKU UPOMINKÓW REKLAMOWYCH

MADE IN POLAND

W dosłownym tłumaczeniu oczywiście "wyprodukowane w Polsce". Ale w naszym kraju właścieiwe od dawna nikt nie stara się już nawet tłumaczyć tego zwrotu. Na jakikolwiek produkt nie zerkniemy, zastanawiamy się, gdzie został "made in", a nie wyprodukowany. Być może to efekt szalonych lat 90., być może kwestia jakiegoś przyzwyczajenia. Zresztą nieważne, bo nie o etymologii "made in" traktować ma ten tekst.

Czytaj Więcej

GIFTS JOURNAL 58

W numerze m.in.:

KTO SŁUCHA, NIE BŁĄDZI - REMADAYS WARSAW 2017

Jedną z pięciu głównych zasad, jakimi kieruje się firma GJC Inter Media, brzmi – „Słuchamy naszych partnerów biznesowych”. Zgodnie z nią sugestie i uwagi kierowane przez uczestników pod adresem organizatora największych targów branży reklamy i poligrafii w Europie Środkowej, RemaDays Warsaw, również nie przeszły bez echa.

ONE DAY ROADSHOW NA PIĄTKĘ

Nie cztery, jak w ubiegłym roku, a pięć miast znalazło się na trasie tegorocznej edycji OneDay Roadshow. Po trzech latach przerwy na mapie „reklamy w drodze” ponownie pojawił się Wrocław. Wszystko jak zwykle rozpoczęło się w Warszawie. To właśnie w stolicy Polski padł rekord frekwencji wśród zwiedzających. Gościnne progi hotelu Sound Garden odwiedziło ponad ćwierć tysiąca gości. Później wystawcy przenosili się kolejno do Poznania, Berlina, wspomnianego Wrocławia, a zakończenie tegorocznego „touru” odbyło się w Chorzowie.

TECHNOLOGIE

Targi RemaDays Warsaw to dla firm znakomita okazja, aby nie tylko zaprezentować swoje produkty bądź usługi, ale również możliwość pochwalenia się swoimi nowinkami technologicznymi. Tak właśnie było
w tym roku w Nadarzynie i tak samo będzie w kolejnych latach. My przedstawiamy kilka firm w różnych sektorach, które zaprezentowały swoje innowacyjne produkty bądź usługi.

CZAS ZACZĄĆ MYŚLEĆ O ŚWIĘTACH

Lato, lato i po lecie. Koniec lata to zarazem początek roku szkolnego i powrót normalnego trybu funkcjonowania. Na szczęście jest też dobra wiadomość. Do kolejnego dłuższego wolnego, czyli Świąt Bożego Narodzenia, pozostały już tylko nieco ponad dwa miesiące.

Czytaj Więcej
1 2 3 4 5