Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

4 Interesujące Tytuły Klasyki Brytyjskiej i Amerykańskiej!

31.05.2016

 Witam w kąciku językowym dla tych, którzy wolą bez stresu i znudzenia uczyć się języków obcych. Przedstawiam Wam, drodzy Czytelnicy, nowe tytuły zserii książek Frank Books! Ta metoda daje możliwość uczenia się języka obcego poprzez czytanieciekawych książek. Główny problem w nauce języków: „Nie rozumiem nagle znika, bo czytając te książki, mamy tłumaczenie – jest to ciekawe i co najważniejsze tak po prostu się uczymy języka. Te książki potraficzytać każdy, ponieważ posiadają one wplecione tłumaczenie polskie zkrótkim wyjaśnieniem gramatycznym. Są to jedyne tego typu materiały na rynku polskim  dla dzieci i dla dorosłych.

Dla uzyskania pełnych wersji opisanych niżej e-booków w oryginalnym, nieuproszczonym języku angielskim zwplecionym polskim tłumaczeniem wystarczy wysłać pustego maila na adres: info@ifrank.pl, w tytule podająс hasłGifts Journal new”.

The Sign of Four (Znak Czterech) – klasyka gatunku i dobrego kryminał– powieść kryminalna autorstwa sir Arthura Conan Doyle’a wydana w lutym 1890 roku. Jest to druga powieść o przygodach Sherlocka Holmesa. Do detektywa amatora zgłasza się z prośbą o pomoc panna Mary Morstan (przyszła żona doktora Watsona). Od czasu śmierci jej ojca dostaje ona w prezencie co roku, w ten sam dzień, piękną perłę. Holmes i Watson mają za zadanie odkryć kto i dlaczego przysyła pannie Morstan tak drogie prezenty i co ma z tym wspólnego tajemniczy napis „Znak czterech”. Jak się skończy ta intrygująca historia? Dla uzyskania pełnej wersji tej książki w oryginalnym, nieuproszczonym języku zwplecionym polskim tłumaczeniem wystarczy wysłać pustego maila na adres: info@ifrank.pl, w tytule podająс hasłGifts Journal new.

The Wonderful Wizard of Oz (Czarnoksiężnik zKrainy OZ) – to klasyka światowej literatury dla dzieci. Powieść autorstwa L. Franka Bauma – to pierwsza część cyklu o czarodziejskiej krainie Oz. Powieść została wydana w Chicago w 1900 roku. Czarnoksiężnik z Krainy Oz, będąc pierwszym utworem fantasy w amerykańskiej literaturze dziecięcej, stał się istotnym elementem rozwoju tej literatury. Dla uzyskania pełnej wersji tej książki w oryginalnym, nieuproszczonym języku zwplecionym polskim tłumaczeniem wystarczy wysłać pustego maila na adres: info@ifrank.pl, w tytule podająс hasłGifts Journal new.

The Hound of the Baskervilles (Pies Baskerville’ów) – jest to jedna z najsłynniejszych opowieści o detektywie Sherlocku Holmesie sir Artura Conan Doyle’a, wydana w marcu 1902 roku. Jej akcja rozgrywa się na wrzosowiskach hrabstwa. Powieść zaczyna się przyjazdem dr. Mortimera do Londynu na Baker Street. Lekarz opowiada Sherlockowi Holmesowi i Watsonowi historię o psie. W tajemniczych okolicznościach giną kolejni spadkobiercy majątku Baskerville’ów. Miejscowa ludność przypisuje owe zagadkowe zgony działaniu klątwy, prześladującej od ponad dwustu lat rodzinę Baskerville’ów. Jak rozwiążezagadkę słynny detektyw? Dla uzyskania pełnej wersji tej książki w oryginalnym, nieuproszczonym języku zwplecionym polskim tłumaczeniem wystarczy wysłać pustego maila na adres: info@ifrank.pl, w tytule podająс hasłGifts Journal new.

Treasure Island (Wyspa skarbów– powieść przygodowa autorstwa szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona. To zniej pochodzi większość znanych dzisiaj wyobrażeń i mitów o piratach, w tym modelowa chyba postać pirata – Długiego Johna Silvera (kucharza okrętowego) z drewnianą nogą, a także nie mniej sławna piosenka:

Piętnastu chłopa na Umrzyka Skrzyni
Jo ho ho! I butelka rumu.
Piją na umór! Resztę czart uczyni!
Jo ho ho! I butelka rumu.

Zapraszam do interesująсego i zajmująсego czytania. Dla uzyskania pełnych wersji opisanych wyżej e-booków w oryginalnym, nieuproszczonym języku angielskim zwplecionym polskim tłumaczeniem wystarczy wysłać pustego maila na adres: info@ifrank.pl, w tytule podająс hasłGifts Journal new.

Tatiana Bursiewicz – materiał pochodzi z 57 wydania Gifts Journal Polska