Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

ZadzwoniMy.pl – usługa telemarketingu – Oszczędzaj czas, pieniądze i zdobywaj cenne informacje dla swojej firmy!

10.05.2024

Od ponad 20 lat zajmujemy się komunikacją biznesową. Obecnie docieramy do firm z usługą realizacji profesjonalnego telemarketingu. ZadzwoniMy.pl w całości skupia się na dotarciu do potencjalnych klientów mający na celu wypromować produkt lub usługę oraz poznać kluczowe informacje rynkowe. Skrupulatny proces przygotowania kampanii telemarketingowej, który rozpoczyna się od rozmowy i analizy zapotrzebowania klienta, po wyznaczenie strategii działania (wraz z opracowaniem skryptu rozmowy, ustaleniem terminu realizacji, przeszkoleniem pracownika z prezentowanej oferty itd.) – pozwala wygenerować wartościowe leady, czyli pozyskać kontakty wykazujące zainteresowanie produktem lub usługą.

Dzięki usłudze telemarketingu oferowanej przez naszą firmę, przedsiębiorcy mają okazję zmienić swoje podejście do prowadzenia biznesu. Jest to dobry sposób na zwiększenie sprzedaży oraz skuteczne rozwiązanie dla zarządzania czasem i pieniędzmi.

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy ponad 100 projektów telemarketingowych, a 10 z nich cieszy się powtarzalnym sukcesem. Na rynku działamy ponad 20 lat a nasze doświadczenie obejmuje kontakt z ponad milionem firm. To oznacza, że doskonale znamy tajniki skutecznego telemarketingu, jak i potrafimy dostosować nasze podejście do specyfiki różnych branż oraz potrzeb klientów.

Nasi eksperci nawiązują skuteczny kontakt z potencjalnymi klientami oraz także dostarczają nieocenioną wiedzę biznesową. To więcej niż telemarketing – to partnerstwo strategiczne, które pomaga firmom lepiej zrozumieć rynek i podejmować trafne decyzje.

Jesteśmy tu, by wspierać Twój biznes!

Zapraszamy na www.zadzwonimy.pl