Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

TOP 10 gadżetów na camping

18.03.2024

Ani się obejrzymy, a zacznie się sezon wiosennych i letnich wojaży. Entuzjastom wypoczynku na łonie natury z pewnością przyda się lista produktów-inspiracji, która ułatwi przygotowania do wyjazdu.

W tym numerze prezentujemy TOP 10 gadżetów na camping, które powinny znaleźć się w każdym plenerowym wyposażeniu. Wraz z nimi eksploracja uroków przyrody z pewnością będzie przyjemniejsza i wygodniejsza.

1. KUBEK TERMICZNY

Podczas podróży, jak i samego pobytu na campingu nie może zabraknąć praktycznego kubka termicznego, jaki oferuje CiTRON. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej z próżnią pomiędzy nimi doskonale sprawdza się w roli termosu. Kubek jest pojemny (350 ml) i szczelny, może być z łatwością obsługiwany jedną ręką. Można na nim wykonać spersonalizowany grawer i wybrać kolor gumowego ringu.

2. PLECAK

Atrybut każdego wędrowca – plecak turystyczny, który proponuje Blueboat – umożliwia wygodne przenoszenie wszystkich rzeczy, jakie chcemy mieć pod ręką. Cechuje się odpornością na zachlapania i ma wodoszczelną konstrukcję, więc sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Poza różnymi przegródkami posiada kieszeń na laptopa 15,6″, dzięki czemu idealnie nadaje się też jako elegancki plecak miejski dla kobiet i mężczyzn.

3. MULTITOOL

Rzeczą niezbędną podczas pobytu na łonie natury jest multitool z 9 funkcjami, który można znaleźć w asortymencie Gadżeciarze.com firmy Żejmo&Siatecki. Kompaktowe narzędzie łączy scyzoryk, nożyczki, pilnik do paznokci, śrubokręt krzyżakowy i płaski, otwieracz do butelek, otwieracz do puszek oraz piłę. Logo firmy można umieścić na obudowie lub narzędziach za pomocą grawerowania laserowego.

Artykuł ukazał się w styczniowym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ