Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowość – Jacek Kozłowski

08.12.2022

Jacek Kozłowski, GUAPA

W maju został Pan prezesem PIAP – najważniejszy cel dla Pana w tej roli to…?

Miałem przyjemność współpracować z częścią osób w poprzedniej kadencji, aktualnie stoję na czele Zarządu i z pewnością będziemy kontynuować prace już rozpoczęte i wspólnie budować silną organizację, która będzie jeszcze bardziej znaczącym głosem branży reklamowej. Jako Zarząd chcemy się skupić na rozbudowie pakietu korzyści dla członków, badaniach rynku i branży oraz działaniach lobbingowych.

W GUAPIE też czekają na Pana nowe wyzwania zawodowe w przyszłym roku?

Mnóstwo wyzwań czeka na nas każdego roku, aktualnie wszyscy mamy świadomość trudnego okresu, jaki się zbliża. Jednakże staramy się z optymizmem spoglądać w przyszłość, dostosowując ofertę do wymagań rynku. Planujemy zwiększyć nasz zespół, aby z precyzją szwajcarskiego zegarka wspomagać naszych wspaniałych klientów.

Wędrówki po górach są dobrym sposobem, by zrównoważyć życie zawodowe i prywatne?

Ogrom wyzwań i obowiązków związanych z prowadzeniem działalności produkcyjnej wymaga świeżego spojrzenia. Zdecydowanie górskie trekkingi czy wspinaczka, a ogólnie rzecz ujmując, wypoczynek na łonie natury pozwala osiągnąć równowagę. Po każdym wypadzie z mnóstwem pomysłów, z przyjemnością wraca się do biura, aby podjąć kolejne wyzwania.

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ