Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kolejne osiągnięcia firmy AMK Group

23.01.2013

W grudniu ubiegłego roku AMK Group za dorobek osiągnięć na terenie całego kraju i przestrzeganie bardzo ważnych zasad w biznesie uhonorowano nagrodą Fair Play, która została wręczona właścicielom na ogólnopolskiej gali 07.12.2012. „Nagroda jest dla nas dowodem, że firma zmierza we właściwym kierunku, i jednocześnie motywuje nas do dalszego działania” — potwierdzili właściciele w swoich wypowiedziach.
Dynamiczny rozwój AMK Group sprawił, że firma planuje zmianę siedziby. Dotychczasowa lokalizacja nie jest już w stanie pomieścić bardzo rozbudowanego w ostatnim czasie parku maszynowego i zaplecza kadrowego.
Nowa siedziba spełnia bardzo wysokie standardy w branży poligraficznej pod kątem specjalistycznego przygotowania zakładu, a także zaplecza logistycznego. Powierzchnia łączna, na której będzie się mieścił zakład, to kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych świetnie usytuowanego i już zagospodarowanego terenu, z czego kilka tysięcy znajduje się już na obecną chwilę pod zabudową hali produkcyjnej i biurowca.
W 2013 roku będziemy mieli możliwość śledzić dalszy rozwój firmy działającej w nowej lokalizacji, która jest doskonale położona, a jej tereny znajdują się zaledwie kilkanaście minut drogi od stolicy i są bezpośrednio przyległe do głównej trasy dolotowej prowadzącej do Warszawy.