Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Katalogowa nowość – joomp.pl

26.10.2022

Portal joomp.pl rozwija się nie tylko w sieci! Już na początku 2023 ukaże się pozycja drukowana z ofertami dostawców produktów reklamowych. Katalog joomp.pl będzie wydawany raz w roku, a jego dystrybucja będzie miała miejsce na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce, m.in. podczas warszawskich targów RemaDays i Festiwalu Marketingu oraz wielu konferencjach branżowych.

Na jego stronach znajdą się najciekawsze oferty polskich producentów produktów reklamowych zawierające zdjęcia oraz dane kontaktowe firmy.

Drukowany katalog to nie tylko praktyczne narzędzie dla dystrybutorów, którym z pewnością ułatwi on codzienną pracę jako źródło inspiracji i najnowszych trendów na polskim rynku reklamy. Katalog joomp.pl stanowi także skuteczne narzędzie całorocznej promocji dla reklamodawców, których oferta trafi do aktywnych firm z branży reklamowej w Polsce .

Zainteresowanych dołączeniem do portalu joomp.pl oraz umieszczeniem swojej reklamy zapraszamy do kontaktu na: info@joomp.pl lub pod numerem telefonu 61 825 73 22

Zobacz najnowszy katalog w wersji online KLIKNIJ