Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Headwear Professionals dołącza do organizacji PIGIEiK

31.05.2023

Headwear Professionals, producent czapek reklamowych, dołączyła do Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji (PIGIEiK). Ta decyzja jest istotnym krokiem w rozwoju firmy i potwierdzeniem zaangażowania w rozwijanie polskiej branży reklamowej.

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji od 1995 r. reprezentuje interesy przedsiębiorstw z różnych branż. W swoich działaniach koncentruje się przede wszystkim na wspieraniu rozwoju współpracy międzynarodowej, eksportu i importu, wspiera krajowych i zagranicznych inwestorów oraz stanowi platformę dla poszukiwania potencjalnych partnerów do współpracy. Izba wspiera rozwój firm zrzeszonych poprzez usługi informacyjne, doradcze oraz szkoleniowe w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości i rozwoju przedsiębiorstw.

Dołączenie do PIGIEiK przynosi naszej firmie liczne korzyści. Po pierwsze, stajemy się częścią silnej sieci biznesowej, która oferuje nieocenione możliwości nawiązywania kontaktów handlowych, wymiany informacji i doświadczeń z innymi przedsiębiorstwami. Dzięki temu będziemy mieć dostęp do nowych rynków, a także możliwość współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Po drugie, jako członkowie PIGIEiK będziemy mieli dostęp do wszechstronnego programu szkoleń, warsztatów i konferencji, które pomogą nam poszerzyć naszą wiedzę na temat handlu zagranicznego, bieżących trendów i przepisów dotyczących importu i eksportu. To umożliwi nam jeszcze skuteczniejsze działanie na międzynarodowych rynkach i zwiększy naszą konkurencyjność – tak przystąpienie do Izby komentuje Michał Matwiejczyk z firmy Headwear Professionals.

Po trzecie, PIGIEiK reprezentuje interesy swoich członków na różnych poziomach, zarówno w kontaktach z polskimi i międzynarodowymi organami rządowymi, jak i instytucjami handlowymi. Nasza firma będzie miała możliwość aktywnego udziału w kształtowaniu polityki handlowej oraz wyrażania swoich potrzeb i opinii. Przystąpienie do PIGIEiK jest dla naszego przedsiębiorstwa strategicznym posunięciem. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie nam liczne korzyści, umocni naszą pozycję na rynku i otworzy nowe perspektywy rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do grona renomowanych firm, które tworzą Polską Izbę Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji – dodaje Michał Matwiejczyk.

Więcej informacji o PIGIEiK można przeczytać na stronie internetowej – KLIKNIJ.