Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Czerpalnia Papieru ART-PAPIER nowym Członkiem PIAP

27.07.2022

W II kwartale 2022 roku Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła się o

nową firmę z branży. Nowym Członkiem PIAP została: Czerpalnia Papieru

ART-PAPIER.

 

Czerpalnia Papieru ART-PAPIER powstała na początku lat 90-tych XX w.
Zrodziła się z fascynacji jej właściciela trzema obszarami: natury, tradycji i sztuki. Dziś skupia ludzi pasjonujących się historią, rzemiosłem, sztuką konfratrów bractw rycerskich

oraz studentów szkół rzemiosła artystycznego. Oferta jest pełna perełek, takich jak ekologiczny papier z nasionami kwiatów. Poznajcie Czerpalnię Papieru ART-PAPIER!

 

Oprócz produkcji papieru czerpanego w firmie funkcjonuje także warzelnia laku i drukarnia. Ale ART-Papier to nie tylko produkcja i sprzedaż. Bardzo ważną częścią działalności, jest edukacja. Ponad 21 lat temu stworzyła autorski program, na podstawie którego uruchomiła cykl warsztatów edukacyjnych poświęconych dawnym rzemiosłom: papiernictwu, skryptorium, drukarstwu, a także poruszającym współczesną problematykę związaną z

ekologią – głównie recyklingiem papieru.

 

Ekologia jest mocnym elementem oferty firmy. Do produkcji papierów ekologicznych nie wykorzystuje chemii, a do pozyskania energii firma korzysta z fotowoltaiki. Oprócz papierów ręcznie czerpanych, w ofercie znajdziemy pieczątki i laki, koperty i papeterie, tuby, druki ozdobne i inne podobne produkty.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
www.piap-org.pl


Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426