Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

CiTRON partnerem marki Transcen

24.01.2013

Od grudnia 2012 roku firma CiTRON jest partnerem marki TRANSCEND. To globalna marka, która powstała w 1988 roku w Taipei na Taiwanie. Oferta firmy zawiera ponad 2000 różnych modułów pamięci, tj. karty pamięci flash, pamięci USB, odtwarzacze MP3 i MP4, ramki cyfrowe, dyski twarde, produkty multimedialne i akcesoria. Firma operuje na całym świecie i posiada własne biura w USA (1990), Niemczech (1992), Holandii (1996), Japonii (1997), Hongkongu (2000), Chinach (2000), Wielkiej Brytanii (2005) oraz Korei (2008).
Transcend dostarcza najwyższej jakości produkty, skupiając się również na doskonałej obsłudze posprzedażnej. Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wytwarzaniu produktów Hi-Tech, jako pierwszy producent pamięci na Tajwanie i drugi na świecie otrzymał certyfikat jakości produkcji ISO 9001. Pamięci Transcend to najwyższa jakość spełniająca najnowocześniejsze standardy, opakowana w elegancki, autorski design.

„W wyniku kilkumiesięcznych rozmów zostaliśmy partnerem marki Transcend. To wielki sukces, który zdecydowanie wpłynie na działanie firmy CiTRON. Zyskując tak potężnego partnera, otrzymaliśmy olbrzymie wsparcie zaopatrzeniowe. Jesteśmy w stanie w ciągu 3-5 dni dostarczyć większość produktów z oferty ich wytwórcy. Sześć modeli USB wprowadziliśmy na stałe do oferty «Od ręki», czyli możemy je dostarczyć klientowi, już ozdobione, w 24-48 godzin. Oprócz pamięci USB nasz asortyment  rozszerzyliśmy o odtwarzacze MP4 i ramki cyfrowe, tak poszukiwane przez wielu klientów. Wierzę, że rozpoczęcie współpracy z PQI i Transcendem na stałe umocni pozycję firmy CiTRON na polskim i europejskim rynku” — mówi Artur Owczarski, właściciel firmy CiTRON.