Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

China Sourcing Fair już w kwietniu

24.01.2013

Aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów poszukujących unikatowych i innowacyjnych prezentów oraz przedmiotów, China Sourcing Fair zaprezentuje w chińskim AsiaWorld-Expo więcej nowości i premier niż kiedykolwiek. Impreza odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia 2013 roku w Hongkongu.

Impreza powiązana z pokazami produktów domowych napędzanych energią słoneczną, energooszczędnych oraz świątecznych i sezonowych stanowi wyjątkową okazję dla międzynarodowych specjalistów chcących zaopatrzyć się w produkty niezbędne do prowadzenia działalności. Zwiedzający będą mięli okazję poznania przedstawicieli chińskich fabryk, przyjaznych środowisku oraz prowadzących działalność według standardów odpowiedzialności społecznej.

Targi będą stanowić główne źródło wiedzy dla międzynarodowych nabywców poszukujących godnych zaufania dostawców, promujących ekologię i odpowiedzialność społeczną. Podobnie jak podczas udanej październikowej edycji w 2012, kwietniowe targi po raz kolejny oferują bezpłatny, w pełni interaktywny cykl konferencji badających tematy najważniejsze dla importerów z Chin.

„To wielka impreza. Znaleźliśmy tu wiele nowych pomysłów, z czego jestem bardzo zadowolona” — powiedziała Patrycja Golasińska z Improt China Ltd, Polska.

Warto wcześniej zarejestrować się na stronie targów, aby uzyskać bezpłatny wstęp i zapoznać się z nowościami. Targi AsiaWorld-Expo znajdują się zaledwie parę minut od międzynarodowego lotniska w Hongkongu, a mniej niż 30 minut od centrum miasta. Dogodna lokalizacja pozwala zwiedzającym zaoszczędzić czas i pieniądze, co przekłada się na lepsze kontakty biznesowe.

Targi China Sourcing są częścią korporacji Global Solutions Sourcing Marketing, prowadzącej działalność medialną przeznaczoną dla biznesu. W 2013 firma będzie obchodziła 10-lecie swojego istnienia.