Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

200 wystawców i blisko 600 TOP brandów i marek

11.01.2023

Rekordowo zapowiada się lutowa edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. Na targi można rejestrować się TUTAJ.

Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentują pełną ofertę na nadchodzący rok, a uzupełnieniem oferty reklamowej będzie obecność dostawców mediów i maszyn. Dla zwiedzających przygotowanych jest także szereg pokazów i warsztatów oraz konkurs na najlepsze gadżety reklamowe SUPER GIFT, podczas którego zwiedzający wybiorą najlepsze gadżety reklamowe prezentowane na targach.

Targi skierowane są wyłącznie dla profesjonalistów. Event, dotychczas dedykowany agencjom reklamowym, otwiera się na drukarnie i producentów reklam oraz klientów końcowych szukających najlepszych inspiracji w reklamie. Zwiedzający to starannie wyselekcjonowana grupa branżowa, każda rejestracja jest weryfikowana przez organizatora, zapewnia to wysoki poziom całego wydarzenia, i pozwala unikać przypadkowych gości, niezwiązanych z branżą.

Zarejestruj się bezpłatnie TUTAJ.

Więcej o evencie: www.promoshow.pl