Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Zmień punkt widzenia – przejdź do technologii 3.0

02.09.2013

Zmień punkt widzenia – przejdź do technologii 3.0

 

Wymagający klient oczekuje już nie tylko bardzo dobrej jakości produktu, który stanie się także atrakcyjnym gadżetem i będzie promował firmę. Upominek reklamowy musi się dziś wyróżniać oryginalnym wzorem, a także wyprzedzać panujące trendy, w tym trendy technologiczne. Dlatego Wilk Elektronik SA producent pamięci GOODRAM proponuje najbardziej wymagającym klientom agencji reklamowych pamięć USB GOODRAM Point z najnowszym interfejsem 3.0. Premiera najnowszej oferty będzie miała miejsce na imprezie OneDay Roadshow we wrześniu!

 

GOODRAM Point 3.0 to szybki, nowoczesny i przede wszystkim praktyczny nośnik danych. Ten niewielki, bo zaledwie 2 cm pendrive umożliwia wygodne przenoszenie
i przechowywanie danych. Metalowa, jednolita konstrukcja obudowy GOODRAM Point charakteryzuje się oryginalnym i ponadczasowym wzornictwem, a zastosowana technologia COB (Chip on Board) gwarantuje większą odporność i chroni zapisane w niej dane. Pendrive doskonale nadaje się do znakowania trwałym grawerem laserowym i tym samym wyróżni logotyp klienta. GOODRAM Point 3.0 dedykowany jest przede wszystkim aktywnym odbiorcom ceniącym praktyczne walory nośników pamięci. Szybki transfer (odczyt na poziomie 120MB/s) w pozwoli na błyskawiczne przeniesienie ulubionego filmu, zdjęć czy ważnych prezentacji. Brak zatyczki to odpowiedź na potrzeby grupy roztargnionych użytkowników, którzy od tej pory nie będą musieli martwić się o zagubione części ulubionej pamięci USB. Pamięć GOODRAM Point dostępna jest w pojemnościach 8, 16 i 32GB i tak, jak pozostałe produkty marki GOODRAM objęta jest wieczystą gwarancją producenta.