Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Zgłoś atrakcję, narzędzie lub usługę do MP Power Awards® 2020.

12.03.2021

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®. Jurorzy po raz kolejny wybiorą eventowy produkt roku. Narzędzia, atrakcje i usługi w kategoriach dostosowanych do specyfiki roku 2020 można zgłaszać do 22 marca. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej MP Power Awards®: www.mppowerawards.com.

 

Do MP Power Awards® – MP Power Produkt można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu, realizowanego stacjonarnie lub online, i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie.

W tym roku produkty można zgłaszać w następujących kategoriach:

  • platforma eventowa – platforma służąca do realizacji projektów eventowych w przestrzeni online.

  • angażowanie Atrakcje, usługi, produkty, narzędzie które mogą stać się częścią programu eventu lub być podstawą scenariusza spotkania i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na zaangażowanie uczestników.

  • bezpieczeństwo Narzędzia (rozwiązania, produkty) oraz usługi, które w znaczący sposób mogą pomóc w realizacji eventu stacjonarnego lub online z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz zapewniające uczestnikom i organizatorom ochronę i minimalizujące ryzyko.

 

Sprawdź, jak zgłosić produkt do konkursu

https://mppowerawards.com/jak-sie-zglosic/#produkt

 

Jury konkursu będzie poszukiwało profesjonalnych, ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia, ułatwić pracę organizatora wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.

 

Celem MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym, atrakcji eventowych oraz wyróżnienie osobistości branży.

Organizatorem MP Power Awards® jest serwis MeetingPlanner.pl.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas finałowej gali, która odbędzie się 23 kwietnia. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2021.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com.