Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Zbliża się kolejna edycja targów PTE

27.09.2019

PTE-PromotionTrade Exhibition to jedyne coroczne wydarzenie we Włoszech poświęcone światowi artykułów reklamowych, tekstyliów promocyjnych oraz technologii personalizacji. Kolejna edycja zaplanowana jest od środy 22 do piątku 24 stycznia 2020 r. w Mediolanie – na fieramilanocity

 

Maszyna organizacyjna została już uruchomiona, a jej trasa wyznaczona. Zbliża się nieprzeparcie kolejna edycja PTE-PromotionTrade Exhibition, jedynego corocznego wydarzenia we Włoszech poświęconego światowi artykułów reklamowych, tekstyliów promocyjnych oraz technologii personalizacji. Impreza, zorganizowana przez Fiera Milano, odbędzie się w godzinach wieczornych od środy 22 do piątku 24 stycznia 2020 r.

Wystawa zapowiada się być pełną propozycji w odniesieniu do potrzeb stale zmieniającego się rynku. Będąc ulokowana w strategicznym okresie roku i otwarta wyłącznie dla pośredników z branży, impreza ta jest nieodzownym elementem styku pomiędzy wyspecjalizowaną ofertą producentów, importerów i dystrybutorów, którzy spełniają zapotrzebowania pośredników, sprzedawców oraz firm świadczących usługi personalizacyjne. Ponadto podczas imprezy nie zabraknie chwil poświęconych szkoleniu i pogłębianiu wiedzy wraz z bogatym programem seminariów i warsztatów na potrzeby odwiedzających i wystawców.

 

Aby uzyskać więcej informacji: pte@fieramilano.it www.pteitaly.it