Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Zarejestruj się teraz na Corporate Gifts Show 2019 i odkryj wszystko na temat komunikacji wizualnej!

30.09.2019

Z zupełnie nową koncepcją i wydarzeniami biznesowymi, Corporate Gifts Show – międzynarodowa wystawa branży artykułów promocyjnych – odbędzie się w Bukareszcie w Rumunii w dniach 9–12 października br.

Edycja Corporate Gifts Show w 2019 r. przedstawia unikalną koncepcję: „Wszystko o komunikacji wizualnej”. Wystawa odbędzie się w jednym z najnowszych i najnowocześniejszych miejsc w Rumunii – w Romexpo, B1 Pavilion – obok Print & Sign – największych targów poligraficznych w Europie Południowo-Wschodniej i Digital Signage Show – wystawa poświęcona cyfrowemu wyświetlaczowi i technologiom interaktywnym.

Najważniejszym wydarzeniem roku będzie zdecydowanie Corporate Gifts Show, ponieważ:

 Jest to jedna z najważniejszych platform biznesowych dla branży reklamowej

 Ma ponad 30% udziału międzynarodowego. Adler, Falk & Ross, Fruit of the Loom, Jaguar Gifts, Maxim Ceramics  to tylko niektórzy z największych międzynarodowych graczy obecnych na targach.

 CGS 2019 daje możliwość nawiązania kontaktu z tysiącami specjalistów w branży artykułów promocyjnych, reklamodawcami, marketerami, projektantami produktów i detalistami.

Przenieś swój biznes na nowy poziom i buduj silne relacje z klientami lokalnymi i międzynarodowymi na Corporate Gifts Show 2019!

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w Corporate Gifts Show! ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ pod następującym linkiem >> http://bit.ly/2mDkSSL

Godziny odwiedzin:
9 – 11 października 2019 r., W godz. 10:00 – 18:00
12 października 2019 r., Między 10:00 a 16:00