Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

ZAPRASZAMY NA TARGI COPIS – JUŻ 25 WRZEŚNIA

05.09.2019

 

Jak wybrać trafny prezent korporacyjny?

Na odwiedzających COPIS 2019 od 25 do 27 września czekają obfite kreatywne pomysły.

Jak wygląda właściwy prezent firmowy i czy taki w ogóle istnieje? Coraz częściej o to pytają HR i właściciele firm, zwłaszcza gdy zbliżają się święta, imprezy firmowe, teambuilding, spotkania biznesowe z partnerami i inne wydarzenia tego typu. Chyba Prawdopodobnie nikomu nie jest przyjemnie obserwować niezbyt entuzjastyczną reakcję swojego pracownika, kolegi lub partnera, gdy wręcza mu swoją markową torbę biznesową i ten znajduje w środku kolejną pamiątkę, która będzie zbierać kurz na jego biurku przez kilka następnych miesięcy. Już nigdy więcej nie będzie załamania głowy. Rozwiązania zostały już wynalezione. Nimi będą mogli zapoznać się z odwiedzający Międzynarodową Wystawę Druku i Reklamy COPIS, która zostanie otwarta w dniach 25–27 września w Centrum Inter Expo.

W tym roku znowu jedyna profesjonalna wystawa biznesowa dla tego segmentu w Bułgarii kontynuuje trend ciągłego wzrostu, rozgarniając się na powierzchni 8000 m. kw. i odbędzie się w halach 2, 3 i 4 Centrum Inter Expo.

Kreatywność zaczyna się od opakowania

Nudne prezenty przez już długi czas nie są modne. Zgodziliśmy się już z tym i dlatego jesteśmy jednomyślni – forma, w jakiej będą one podawane, jest istotna, ponieważ opakowanie tworzy nastrój początkowy. Podczas COPIS 2019 torby papierowe z możliwością oznakowania różnymi wizjami na specjalne okazje (na przykład Boże Narodzenie i Nowy Rok) zaoferuje jedna z przodowniczych drukarni w Bułgarii. Wśród ciekawych pomysłów będzie też zestaw podarunkowy od Vivati ??w unikalnym 5-częściowym pudełku, które przyciąga uwagę specjalnie zaprojektowanymi łóżkami dla każdego elementu, tworząc stylowy wygląd. Personalizacja prezentów może być również bardzo osobistą wiadomością, która zrobi wrażenie na ich odbiorcach. Grawerowanie elementów nabiera coraz więcej popularności. DEVLASER zademonstruje swoje umiejętności w tym obszarze, pokazując swoje maszyny laserowe, które tną i grawerują z wielką precyzją, umożliwiając produkcję delikatnych detali.

 

Technologie to zawsze prawidłowy wybór

Opcji upominków na COPIS nie zabraknie, ale nie będziemy ukrywać, że technologiczne „brzękadełka” są prawdopodobnie jednymi z najbardziej preferowanych. Na przykład ładowarka wireless do telefonu pozwala na szybkie ładowanie bez użycia kabla i pasowałaby świetnie dla każdego, który chętnie podróżuje. Kolejnym praktycznym urządzeniem, które też może okazać się żądanym prezentem, to Flexi Holder, uniwersalny uchwyt na telefon, który może być również używany jako stojak. Klej używan do zamocowania uchwytu do telefonu jest bardzo wytrzymały i, co ważniejsze, nie pozostawia żadnych śladów ani plam na powierzchni.

Klasyczne jest zawsze w modzie

Jeśli chodzi o prezenty korporacyjne, nie możemy nie zwrócić uwagi również na klasykę, a mianowicie na różne luksusowe środki do ??pisania, które imponują nie tylko swoim wyglądem, ale także praktycznością. Przyciągające uwagę pudełko upominkowe w stylu i jakości angielskiej zostanie odkryte przez odwiedzających COPIS pod marką Platignum. Pióra wieczne i długopisy Diplomat to kolejny właściwy prezent korporacyjny lub reklama firmowa. Wyróżniają się one swoim klasycznym wzornictwem, niemiecką jakością i luksusowym opakowaniem. Zaprojektowane precyzyjnie i elegancko jak biżuteria z litego srebra próby 925, odwiedzający targów będą mogli również zobaczyć niemieckie srebrne przybory do pisania Waldmann. Notatniki firmy Lasta, wykonane przez naszych sąsiadów w Serbii, skutecznie bronią twierdzenia, że ??design retro nigdy nie wychodzi z mody.

Jeśli nie wiesz, co dać w prezencie, postaw na czekoladę

Choć może to zabrzmieć dziwnie, ale najkrótsza droga do znalezienia odpowiedniego prezentu firmowego może być słodka. A co jest bardziej przyjemne niż podarowanie kilku bloków czekolady w postaci gwiazd według specjalnego przepisu Słodkich Upominków lub markowych małych czekoladek Vivati ??w imponującym metalowym pudełku – kalendarza, które będzie nieść przekaz reklamowy przez cały rok. Oczywiście istnieje możliwość, że spotkasz osobę, która jest na diecie, ale kto nie złamałaby swojej diety podczas wakacji?

Po tylu pomysłach oddziały reklamowe większości firm mogą odpocząć, zakreślając daty od 25 września do 27 września w swoim kalendarzu. Jednak niespodzianki COPIS nie wyczerpują się powyższym. Międzynarodowe Forum B2B po raz ósmy stanie się przyciągającym ośrodkiem dla profesjonalistów zajmujących się drukiem i reklamą. Stale rozwijająca się sieć zagranicznych partnerów tego wydarzenia implikuje większy potencjał zarówno w kontaktach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, zwłaszcza z Bałkanów, Europy Środkowej i Zachodniej.

 

Możesz dowiedzieć się więcej o tym pod:www.copi-s.com.