Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Zapraszamy na PTE-PromotionTrade Exhibition

15.10.2018PTE-PromotionTrade Exhibition to jedyne coroczne wydarzenie we Włoszech poświęcone światowi artykułów reklamowych, tekstyliów promocyjnych oraz technologii personalizacji.


Kolejna edycja zaplanowana jest od środy 23 do piątku 25 stycznia 2019 r. w Mediolanie – na fieramilanocity

Maszyna organizacyjna została już uruchomiona, a jej trasa wyznaczona.

Zbliża się nieprzeparcie kolejna edycja PTE-PromotionTrade Exhibition, jedynego corocznego wydarzenia we Włoszech poświęconego światowi artykułów reklamowych, tekstyliów promocyjnych oraz technologii personalizacji.

Impreza, zorganizowana przez Fiera Milano, odbędzie się w godzinach wieczornych od środy 23 do piątku 25 stycznia 2019 r.

Wystawa zapowiada się być pełną propozycji w odniesieniu do potrzeb stale zmieniającego się rynku.

Będąc ulokowana w strategicznym okresie roku i otwarta wyłącznie dla pośredników z branży, impreza ta jest nieodzownym elementem styku pomiędzy wyspecjalizowaną ofertą producentów, importerów i dystrybutorów, którzy spełniają zapotrzebowania pośredników, sprzedawców oraz firm świadczących usługi personalizacyjne.

Ponadto podczas imprezy nie zabraknie chwil poświęconych szkoleniu i pogłębianiu wiedzy wraz z bogatym programem seminariów i warsztatów na potrzeby odwiedzających i wystawców.

Aby uzyskać więcej informacji:

pte@fieramilano.it

www.pteitaly.it