Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Zaawansowane technologie wkraczają w świat reklamy dzięki produktom promocyjnym

03.08.2018

Wielkoformatowy cyfrowy druk tekstylny ponownie znalazł się wśród głównych punktów wystawy COPIS od 2 do 4 października
 

Technologia. Jest to słowo, które najdokładniej opisuje nasze współczesne życie. Odsłaniając nieskończone nowe możliwości, zaawansowane technologie w produkcji, dystrybucji i handlu drukowaną, lekką, zewnętrzną i pamiątkową reklamą będą w centrum zainteresowania wystawy COPIS, której 7 edycja odbędzie się w dniach 2-4 października w Inter Expo Center.

W tym roku forum obiecuje pokazać nam niezwykłą treść, odbywającą się równolegle z pierwszą edycją wystawy tekstylnej, maszyn i technologii – TMT Expo.

Naklejki cenowe są teraz elektroniczne

Być może zauważyliście główną wadę papierowych naklejek reklamowych. Często, gdy nazwa produktu jest napisana, popełniane są błędy lub jedna z wartości liczbowych zostaje przypadkowo pominięta. Prowadzi to do zapotrzebowania na nowe naklejki, dodatkowe koszty biznesowe i negatywne emocje dla klienta.

Wkrótce wszystkie te problemy pozostaną w historii. Ponieważ technologia atakuje świat reklamy za pomocą produktów promocyjnych, zasadniczo zmieniając status. Odwiedzający COPIS 2018, jedyną wystawę poligraficzną i reklamową w Bułgarii, zapoznają się z zaletami ESL – troniTag – elektroniczna komunikacja cenowa prezentowana przez VKF Renzel Bulgaria Production.

Elektroniczne etykiety cenowe mają zastosowanie do informacji i znakowania. Projekt ze wszystkimi danymi jest wykonywany szybko i łatwo, a jego wprowadzenie na etykiecie zajmuje tylko kilka kliknięć myszą w sieć bezprzewodową. ESL – troniTag jest właściwym rozwiązaniem dla wydajności cenowej, budowania etykiet, przestrzeni półkowej i procesów produkcyjnych. Wraz z nim zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w wyświetlaniu marki oraz połączone wyświetlacze, które zwiększają sprzedaż i sprawiają, że marka staje się jeszcze bardziej rozpoznawalna.
 

Drukarki podbijają przemysł tekstylny

Tak! Dokładnie. Tendencja istnieje i liczne produkty, które zostaną zaprezentowane podczas COPIS, to udowodniają, tworząc nowe możliwości dla branży reklamowej i rozwoju biznesu.

Obejmują one szeroką gamę drukarek do bezpośredniego druku na tekstyliach, z których jeden jest D.Gen Teleios Hexa, przedstawiony przez Totem Group. Zostaną również przedstawione funkcje drukarki HP Latex 375 printer. Urządzenie dostarczane przez Mirage Group może drukować na obu banerach i folii, jak też na tkaninach, płótnie i tapecie. Precyzyjne pozycjonowanie głowic drukujących nawet nawet w druku dwustronnym jest gwarantowane przez system system śledzenia mediów podczas drukowania OMAS.

W halach Inter Expo Center odwiedzający zapoznają się również z funkcjami DTG drukarek RICOH Ri 3000, Ri 6000 i Ri 100. Tworząc wysokiej jakości cyfrowe wydruki o wysokiej rozdzielczości, umożliwiają bezpośrednie drukowanie na tekstyliach – tak jak w przypadku 100% bawełny, jak również w przypadku połączenia bawełny i poliestru.

„W centrum uwagi”- wielkoformatowy druk cyfrowy

Firmy rozpoczynające działalność. Firmy, które chcą rozszerzyć swoją produkcję w branży druku wielkoformatowego. Dla nich wszystkich i dla całego sektoru są przeznaczone materiały do drukowania wielkoformatowego HP LATEX 335 Print & Cut, które TEPEDE – Bułgaria przedstawia. Są praktycznym wyborem do pracy nad foliami, foliami winylowymi, papierowymi, podwórkowymi i displayowymi, płótnem i tkaninami.

Optymalne rozwiązania dla biznesu będą również prezentować Cantek. Systemy produkcyjne CANON i Ricoh zostaną zaprezentowane na stoisku firmy. W celu wzbogacenia produktów drukowanych lakierem częściowym i objętosciowym, Konica Minolta Business Solutions Bułgaria zaprezentuje MGI Jetvarnish 3D Evo. Na stoisku firmy będzie również wiodąca cyfrowa drukarka kolorowa Accurio PRESS C6100, zapewniająca wysoką jakość i wydajność.

Technologie w reklamie, technologie w życiu codziennym

Wśród propozycji dotyczących tworzenia wygodnego życia codziennego Max Pen International zaprezentuje plecak biznesowy nowej generacji. Piękny, trójwymiarowy, ergonomiczny kształt, pasuje wygodnie i ciasno z tyłu, plecak wyposażony jest w technologię ładowania telefonu.

Zapewnienie maksymalnego komfortu leży również w technologii Ulla, która monitoruje, czy przyjmujesz wystarczającą ilość płynów w ciągu dnia. Małe urządzenie technologiczne posiada czujniki przestrzeni i ruchu, automatyczne włączanie i wyłączanie.

Obecność dobrze znanych bułgarskich firm i silny udział zagraniczny są warunkiem powodzenia COPIS 2018. Wartość dodana równoległej edycji wystawy tekstylnej TMT Expo będzie niezwykle cenna. Dwa fora zostaną rozmieszczone w czterech salach wystawowych, o łącznej powierzchni 9.000 mkw.

Zwiększając swoją skalę, COPIS ponownie stanie się atrakcyjnym miejscem dla profesjonalistów od 2 do 4 października. Są oni jednomyślni: sektor jest dynamiczny i stanie się coraz bardziej zaawansowany technologicznie. Wymaga to ciągłego śledzenia trendów i technologii w atmosferze profesjonalnej platformy dla sektora, którą COPIS tworzy od siedmiu lat.

Wszystkie wiadomości dotyczące COPIS można znaleźć na stronie www.copi-s.com.