Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Wyjątkowe przedsięwzięcie tej jesieni – Spotkania VOYAGER WineClub

30.09.2011

W tym roku spotkania odbędą się w 4 miastach Polski: 27.09 w Warszawie, 4.10 w Krakowie, 5.10 we Wrocławiu i 6.10 w Poznaniu.

Organizatorem

Spotkania cieszą się dużą popularnością już od 4 lat. To doskonała okazja, by w nieformalnej, bankietowej atmosferze skosztować wyśmienitego wina oraz wymienić się doświadczeniami. spotkań jest AXPOL Trading, właściciel marki VOYAGER WineClub, czołowy importer i dystrybutor artykułów reklamowych z katalogu VOYAGER.

Jak podkreślają przedstawiciele branży reklamowej, efektownie opakowane unikatowe wino z logo lub inskrypcją, nadającą mu zindywidualizowany charakter, to coraz bardziej popularny pomysł na ekskluzywny upominek biznesowy.

Na Spotkaniach prezentowane są również nowości ze świątecznego wydania katalogu upominków reklamowych VOYAGER Special Edition 2011/2012 oraz świąteczno-noworoczna kolekcja zabawek pluszowych FOFCIO PromoToys, przystosowanych specjalnie do potrzeb branży reklamowej, dzięki możliwości znakowania reklamowego.

Osoby chcące wziąć udział w Spotkaniu VOYAGER WineClub proszone są wypełnienie formularza zgłoszenia i wybranie miasta prezentacji. Formularz znajduje się na stronie internetowej .

O szczegółach spotkań w poszczególnych miastach osoby, które zadeklarują swój udział zostaną poinformowane bezpośrednio przez AXPOL Trading. Szczegółowe informacje na stronie www.