Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Wyjątkowe długopisy reklamowe Kalido, które można dopasować do każdej okazji

25.04.2019

 

W branży reklamowej niezwykle ważne jest to, by wybić się na tle konkurencji. Długopisy reklamowe z nadrukiem, które można wykorzystać w swojej kampanii, dają ogromną przewagę na rynku, jednak tylko wtedy, gdy są unikalne i przyciągają wzrok. Taki właśnie jest najnowszy model polskiej firmy – długopis Kalido.

 

Długopisy Kalido – połączenie funkcjonalności i estetyki

Można by powiedzieć, że w świecie długopisów reklamowych zaproponowano już wszystko, jednak nie jest to prawdą. Przeważnie spotkać się można z powielaniem tych samych schematów, a produkty różnią się od siebie jedynie tym, jakie logo jest na nie naniesione. Długopisy Kalido dają nadzieję na to, że jest miejsce na powiew świeżości dla tych narzędzi marketingowych.

 

Posiadają one mechanizm przekręcany, który jest prosty w swoim działaniu, ale dzięki temu niezwykle wytrzymały i skuteczny. Dodatkowo długopis ten charakteryzuje się bardzo smukłym kształtem, a jednocześnie jest wygodny w użyciu nawet dla osób o wyjątkowo sporych dłoniach. Te dwa czynniki sprawiają, że długopisy Kalido mogą z powodzeniem być wykorzystywane przy kampaniach reklamowych niezależnie od tego, do jakiej grupy docelowej mają być skierowane.

 

Innym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę, to fakt, że posiadają one wyjątkowy design, który jest nie tylko prosty, ale również nowoczesny i wpisujący się w panujące trendy. Wykonane są z odpornego, twardego materiału, który może przyjąć na siebie różne metody znakowania.

 

Setki możliwości kolorystycznych

Exito Group, producent długopisów Kalido, poszedł o krok dalej w kwestii umożliwienia swoim klientom doboru takich modeli, jakich naprawdę poszukują. Poszczególne elementy mogą bowiem posiadać odmienne kolory, a dodatkowo na każdym z nich naniesiona może zostać zupełnie inna grafika. W konsekwencji otrzymuje się długopisy z nadrukiem, które są wyjątkowe nie tylko w swojej budowie, ale również szacie graficznej. Dzięki temu zarówno potężne korporacje stawiające na poważne gadżety promocyjne, jak i firmy wybierające wesołą i intensywną kolorystykę, będą zadowolone z zainwestowania w te produkty.

 

Spersonalizowany nadruk

Długopisy reklamowe Kalido spełniają swoją funkcję wtedy, gdy niesione na nich informacje są w stanie przetrwać długi czas w niezmienionym stanie. W przypadku długopisów Kalido stosuje się liczne metody znakowania, w tym tampodruk, sitodruk na okrągło, nadruk UV full kolor, a nawet naklejki epoksydowe. Szeroki potencjał pozwala wykonać każdy projekt w taki sposób, by był jak najbardziej estetyczny, czytelny i wytrzymały. W przypadku szczegółowych i rozbudowanych grafik można zatem skorzystać z zupełnie innych narzędzi, niż podczas tworzenia prostych napisów.

 

Długopisy reklamowe Kalido można zamówić na stronie https://www.adpen.com.pl/oferta/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem/kalido-solid/, a w razie jakichkolwiek pytań warto zgłosić do specjalistów z AdPen – chętnie rozwieją oni wszelkie wątpliwości i podzielą się swoim doświadczeniem w tworzeniu unikalnych długopisów reklamowych.