Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

WIOSENNE SPOTKANIA REGIONALNE PIAP I SZKOLENIE RODO

14.03.2018

W związku z dużym zainteresowaniem firm Członkowskich PIAP tematyką nowych przepisów w zakresu ochrony danych osobowych Polska Izba Artykułów Promocyjnych dla swoich Członków organizuje szkolenie: RODO – rewolucja czy tylko ewolucja w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. Jak wdrożyć i zastosować znowelizowane przepisy o ochronie danych osobowych.


Pierwsze szkolenie odbędzie się
28 marca 2018 roku (środa) o godz. 10.00 wFocus HotelsKatowice/Chorzów, sala Halemba parter, ul. Armii Krajowej 15, 41-506 Chorzów WSKAZÓWKI DOJAZDU.

Szkolenie w Warszawie zaplanowano na 04kwietnia 2018 roku, również o godz. 10.00 w Centrum Konferencyjnym Zielna, Sala A,ul. Zielna 37, 00-108 WarszawaWSKAZÓWKI DOJAZDU .

Informacja o szkoleniu: Jak wdrażać nowe rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych ?

Unijne rozporządzenie ( Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osoby i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )w skrócie „RODO” dotyczące ochrony danych osobowych będzie obowiązywało od 25 maja 2018r. W związku z powyższym zasadne jest aby każdy przedsiębiorca posiadał wiedzę o podstawowych zmianach w zakresie ochrony danych osobowych w szczególności w zakresie zmiany funkcjonujących już w firmach dokumentów takich jak: Polityka Bezpieczeństwa, Polityka Prywatności czy też instrukcji zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych.
Przed przystąpieniem do szkolenia proponujemy aby każdy uczestnik odpowiedział na następujące pytania:

  1. Jakie dane osobowe są przetwarzane w firmie?

  2. Skąd pochodzą dane osobowe ?

  3. Co uprawnia do wykorzystania tych danych ?

  4. Czy dane są komuś udostępniane jeśli tak to komu?

  5. Jak zabezpieczone są dane osobowe?

Uczestnicy szkolenia otrzymają informację o zmianach w zakresie przepisów ochrony danych osobowych i wskazówki dotyczące praktycznego działania w zakresie wdrożenia zmian.

Prelegent: Elżbieta Pędziałek Kunert – pedagog, prawnik, uczestniczka seminarium doktorskiego z nauk prawnych, założycielka i właścicielka Kancelarii Prawnej EGILEX. Uczestniczka szkoleń Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury z zakresu prawa gospodarczego i finansów w przedsiębiorstwach. Wieloletni pracownik sądu, gdzie uczestniczyła w wielu szkoleniach w zakresie ochrony danych osobowych. Praktyk w zakresie ochrony danych osobowych.

Na szkolenia zapraszamy Członków PIAP.
Warunkiem udziału w wydarzeniu jest kontakt z Biurem Zarządu PIAP. Zgłoszenia można dokonać kontaktując się z biurem PIAP tel.791 354 426, lub wysyłając maila na adres: biuro@piap-org.pl.

Dla Członków PIAP udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Przewidywany czas trwania szkolenia: 6 godzin.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby. Więcej informacji: www.piap-org.pl