Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Wiosenne kurtki w ofercie jettStudio

14.04.2020

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio prezentuje kolekcję lekkich pikowanych kurtek.

 

RA5094 FINLAND – kurtka pikowana z bardzo miękkim wypełnieniem. Zamek w tonie kurtki z osłoną na podbródku. Dwie przednie kieszenie zapinane na zamek. Elastyczne mankiety oraz talia. Wewnętrzna kontrastowa podszewka. Kurtka posiada worek, w który można ją spakować. Dostępna w wersji męskiej i damskiej.

 

RA5090 NORWAY – kurtka pikowana z kapturem. Zamek w tonie kurtki z osłoną na podbródku. Dwie przednie kieszenie zapinane na zamek. Elastyczne mankiety, talia oraz kaptur. Wewnętrzna kontrastowa podszewka. Składana wyposażona w torbę. Lekka i łatwo składająca się odzież. Taliowany krój w modelu damskim.

 

RA5081 GROENLANDIA – kurtka pikowana z wypełnieniem. Dopasowany krój, z kapturem. Kontrastowy suwak z osłoną podbródka. Dwie kieszenie boczne. Kontrastowe wypustki przy kapturze, mankietach, w tym samym kolorze, co suwaki.  Grenlandia to wyściełana kurtka z ociepleniem i z dopasowanym kapturem. Dostępna w wersji męskiej i damskiej.

 

RA5097 NORWAY SPORT – kurtka pikowana sportowa z kapturem. Przedni kontrastujący zamek błyskawiczny z osłoną podbródka. Regulowany kaptur. Boczne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Odblaskowe dodatki na rękawach i plecach. Kaptur, mankiety i dolna część z kontrastowym elastycznym ściągaczem. Składana wyposażona w torbę.

 

Szczegóły dostępne na stronie : www.jettstudio.pl.