Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Wielkanocny gadżet z jajem – Fortress Gifts dla Terravity.

25.02.2013

Święta Wielkanocne coraz bliżej. Terravita, producent słodyczy, we współpracy z Fortress Gifts, przygotowała z tej okazji akcję promocyjną i specjalny zaskakujący, zestaw świąteczny.

Do czekoladowego zająca, Terravita dołączyła prezent, foremkę do jajek, za którą odpowiadał Fortress Gifts, lider promocji gadżetowych. Foremki do jajek to kolejny zaskakujący gadżet, którym marka postanowiła obdarować swoich klientów. Dedykowany rodzicom, dzieciom oraz wszystkim ceniącym humor i fantazję w kuchni.

Barwne foremki nadają ugotowanym jajkom na twardo przeróżne kształty, ciesząc i pobudzając apetyt największych niejadków. Wystarczy ugotować jajko na twardo, umieścić je w foremce i zanurzyć ją na 10 minut w zimnej wodzie, gotowe! Tak przygotowane jajko może stanowić ozdobę świątecznego stołu lub być elementem fantazyjnego śniadania.

Gadżet wykonany z tworzywa sztucznego, występuje w trzech wariantach kolorystycznych i graficznych (zajączek, autko i miś). Foremka do jajek to całkowicie bezpieczny produkt, spełnia normy jakościowe, nadaje się do kontaktu z żywnością.

Terravita rozpoczęła swoją akcję promocyjną 15 lutego br. w marketach i sklepach sieciowych na terenie kraju.