Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Weź udział w badaniu „Rok z pandemią”

10.02.2021

Za chwilę minie rok od zamrożenia przemysłu spotkań i wydarzeń w Polsce i Europie.

Dla wielu podmiotów było to 12 długich miesięcy przestoju, kryzysowego zarządzania kosztami i zobowiązaniami, walki o utrzymanie pracowników, zmagania się z zawiłymi i często nielogicznymi modelami pomocy sektorowej oraz brakiem klarownych informacji o strategii rządu na następne tygodnie i miesiące. Wiele firm szukało opcji przebranżowienia, jeszcze więcej starało się rozszerzyć swoje kompetencje, wykorzystując zgromadzone przez lata zasoby sprzętowe i kadrowe.

Z jakim efektem?

To dobry czas, żeby podliczyć straty. Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń zaprasza wszystkie firmy działające w przemyśle spotkań i wydarzeń do badania, którego celem będzie realna ocena skuteczności narzędzi pomocowych, uruchomionych dotychczas przez polski rząd, oraz sprawdzenie obecnej kondycji sektorowej, po roku zmagań z pandemią. Badanie będzie trwać w dniach 10-25.02. br.

Anonimowe dane zbierane są pod poniższym linkiem https://forms.gle/jxi8spTstAoqdpFNA

Serdecznie zachęcamy do szerokiego udostępniania informacji i linku do naszej ankiety tak, abyśmy mieli szansę precyzyjnie podsumować nasz sektor w rocznicę wybuchu Covid-19 w Europie.

Takie dane będą argumentami nie do podważenia w dalszych rozmowach z administracją! Pomożecie?

Działamy #Tugether!

 

Źródło: Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TUgether)