Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Westford Mill wprowadza ‘niezbędną torbę na zakupy’

22.02.2012

Firma określa swoją nową propozycję jako ‘definitive shopper’- niezbędną torbę na zakupy. W200 to model o sztywnym spodzie ułatwiającym pakowanie, wyposażony w integralną płytę spodnią pozwalającą na równomierne rozłożenie obciążenia oraz solidne paski do przenoszenia sporych ciężarów.
Dzięki pojemności 26 litrów oraz skrzynkowym profilu torba pomieści prawie każdą ilość zwyczajowych zakupów. Jej wymiary – 33 cm x 38 cm x 25 cm – umożliwiają łatwe przenoszenie dokumentów formatu A4, dzięki czemu stanowi ona pojemne rozwiązanie na potrzeby imprez promocyjnych i wystaw.
Długość podwójnych pasków modelu W200 pozwala na wygodne przenoszenie torby przewieszonej przez ramię lub w ręce. Ponadto torba wyposażona jest w pętlę do zawieszania, dzięki czemu można ją umieścić na wózku na zakupy w supermarkecie lub przyczepić do punktów mocujących w bagażniku samochodu.
Model W200 wykonany jest z solidnego nietkanego polipropylenu gwarantującego długi okres użytkowania oraz maksymalny zwrot z inwestycji. Torba oferuje spory obszar nadruku o powierzchni 16 x 30 cm i dostępna jest w siedmiu kolorach: Black, Bottle Green, Fuchsia, Red, Royal, Sunflower i White.
Model W701 Tea Towel w wersji Natural lub White to także nowa propozycja na rok 2012, która uzupełnia serię ‘Toreb na całe życie’, stanowiąc jednocześnie odzwierciedlenie filozofii ‘wysokiej jakości produktu za niską cenę’. Firma Westford Mill potwierdziła, że cena modelu W701 będzie bardzo konkurencyjna w porównaniu z podobnymi produktami oferowanymi obecnie na rynku.
Torba W701 wyprodukowana została zgodnie ze zwyczajowymi, wysokimi standardami marki. Posiada wykończenia wszystkich krawędzi; idealnie nadaje się na cele gromadzenia funduszy dla szkół i organizacji charytatywnych, a także jako produkt na rynek upominków. Ma wymiary 70 cm x 50 cm i wykonana jest w 100% z bawełny (170 gsm). Firma Westford Mill zastosowała bawełnę o splocie typu ‘duck weave’ w celu zapewnienia doskonale gładkiej powierzchni świetnie nadającej się no nanoszenia dekoracji.
Na model W701 można nanieść dekoracje haftowane, transferowane, nadruki z ekranu oraz metodą druku bezpośrednio na podłoże, a także ozdoby wykonane farbami tekstylnymi, dzięki czemu na pewno zyska aprobatę szkolnych grup plastycznych, przedszkoli, grup zabawowych, dziecięcych grup plastycznych itp. .
Torby W200 Super Shopper oraz W701 Tea Towel dostępne są w europejskiej sieci dystrybutorów Westford Mill. Dalsze informacje oraz prezentacja produktów we wszystkich dostępnych kolorach w formacie 360 stopni dostępne są na stronie Westford Mill: www.westfordmill.com.