Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Warszawskie spotkania z Hongkongiem i Kantonem

30.08.2011

Rada Rozwoju Handlu Hongkongu i Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong (GDDOFTEC) raz jeszcze postawili na spotkania z przedsiębiorcami z tej części Europy. Targi odbędą się w dniach 21 – 23 września, w Warszawskiej Hali Expo XXI, na których będzie gościć ponad 200 przedstawicieli biznesu z Hongkongu i prowincji Guandong (Kanton), reprezentujących takie branże jak: elektronika, gospodarstwo domowe, akcesoria komputerowe i telefoniczne, upominki i artykuły reklamowe, a także odzież i modne akcesoria. Nowością będzie szeroki asortyment zegarków i biżuterii.

Organizatorzy zadbali również o przygotowanie bezpłatnych seminariów z udziałem ekspertów. Będą one okazją do zapoznania się m.in. z możliwościami jakie stwarza Hongkong w rozliczaniu transakcji międzynarodowych. Poruszą również ważne dla przedsiębiorców kwestie logistyki w handlu międzynarodowym, nowymi regulacjami związanymi z rozliczaniem VAT w imporcie, zasadami zakładania firm i korzyściami z tego płynącymi w kontekście wymiany handlowej.

Każdy przedsiębiorca może już dziś zarejestrować się na stronie Targów i pobrać bezpłatną wejściówkę. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zgłębić wiedzę na temat współpracy z Azją we wrześniu, do Warszawskiego Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.