Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Walne Zebranie Sprawozdawcze PIAP 2024

11.06.2024

6 czerwca 2024 roku odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP) zakończone uroczystym wieczorem rozdania Jubileuszowych Statuetek PIAP 2024.

Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie i zgromadziło członków PIAP – przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski.

Podczas całodniowego spotkania przyjęto jednogłośnie sprawozdanie z działalności za rok 2023. Omówiono wspólnie kluczowe kwestie dotyczące działalności Stowarzyszenia w minionym roku, udzielono absolutorium dla Członków Zarządu oraz zatwierdzono plan pracy na rok 2024/2025. W wyborach uzupełniających do Zarządu dołączył Maciej Maćkowiak z firmy Promonotes oraz Monika Witt, Decard do składu Komisji Rewizyjnej.

Ponadto Zarząd PIAP opowiedział o aktualnych wyzwaniach branży artykułów promocyjnych w Polsce i na świecie. Dyskutowano również nad nowymi inicjatywami mającymi na celu rozwój branży i podnoszenie standardów jakości usług oferowanych przez członków PIAP.

Dzień zakończył się Galą Rozdania Jubileuszowych Statuetek PIAP 2024, podczas której wyróżniono firmy za długoletnią działalność na rynku artykułów promocyjnych. Tegoroczne statuetki przyznano:

 1. Yax Interactive – z okazji 10-lecia działalności
 2. BTL Logistic Sp. z o.o. Sp. kom. – z okazji 10-lecia działalności.
 3. Salem Design – z okazji 10-lecia działalności.
 4. Allbag Sp. k. – z okazji 15-lecia działalności.
 5. Gift Design – z okazji 15-lecia działalności.
 6. GiftExpress – z okazji 15-lecia działalności.
 7. Promodruk – z okazji 20-lecia działalności.
 8. Citron Group Sp. z o.o. Sp. kom. – z okazji 20-lecia działalności.
 9. Falk&Ross Group Polska Sp. z o.o. – z okazji 20-lecia działalności.
 10. GIFT STAR – z okazji 20-lecia działalności.
 11. Merx Team Polska Sp. z o.o. – z okazji 20-lecia działalności.
 12. RITTER-PEN Sp. z o.o. – z okazji 25-lecia działalności.
 13. Malfini a.s – z okazji 25-lecia działalności.
 14. Rosnowski Gift Sp. z o.o. – z okazji 30-lecia działalności.
 15. Promonotes Sp. z o.o. – z okazji 30-lecia działalności.
 16. AVANT Fabryka Porcelitu – z okazji 30-lecia działalności.
 17. Kubota S. A. – z okazji 30-lecia działalności.
 18. Drukarnia Serikon Sp. j. – z okazji 35-lecia działalności.
 19. Headwear Sp. z o.o. Sp.j. – z okazji 50-lecia działalności.

Podczas tegorocznego Zebrania, słuchając głosów członków, poświęciliśmy zdecydowanie więcej czasu na dyskusje o przyszłości naszej organizacji. Było mnóstwo świetnych pomysłów, a co najważniejsze – wyraźnie widoczne, jak bardzo członkowie czują się odpowiedzialni za Stowarzyszenie.
To naprawdę istotne, żeby podkreślać, że to my wszyscy je tworzymy i jako silna wspólnota budujemy solidny wizerunek PIAP. Każdy rok przynosi nowe doświadczenia, a nadchodzący niesie ze sobą kolejne wyzwania. Przed nami inicjatywy wspierające edukację, rozwój branży reklamowej oraz usprawnianie funkcjonowania PIAP. Szczegółowo omówiliśmy cele nowo powstającej organizacji europejskiej EAC z siedzibą w Brukseli, którą mamy przyjemność współtworzyć. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy jej pełnoprawnym członkiem. W imieniu Zarządu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na Walne Zebranie, oraz pogratulować Jubilatom ich osiągnięć i wspaniałych rocznic działalności.”
– Jacek Kozłowski, prezes PIAP.

Wieczór zakończył się bankietem, który był doskonałą okazją do rozmów kuluarowych, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. PIAP dziękuje wszystkim uczestnikom za obecność i zaprasza do udziału w kolejnych wydarzeniach stowarzyszenia.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców oraz przedstawicieli branży artykułów promocyjnych w Polsce. Skupia ponad 180 polskich firm
z branży artykułów promocyjnych. Celem PIAP jest reprezentowanie interesów branży, promowanie standardów etycznych oraz dostarczanie rzetelnych informacji o kondycji sektora artykułów promocyjnych. Więcej na www.piap-org.pl.

Kontakt dla mediów:
Paweł Wielkopolan
Polska Izba Artykułów Promocyjnych
Tel.: +48 793 607 121
mail: biuro@piap-org.pl