Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

UPOMINKI FIRMOWE W DUCHU ZERO WASTE

26.11.2018

Wybieranie produktów wielorazowych — to nie tylko społeczny trend. To zasada, którą firmy mogą wprowadzić, aby dzięki temu wyprzedzić konkurencję.

Misją marki mojabutelka.pl jest troska o środowisko naturalne, a naszą naczelną zasadą: dostarczać produkty zarówno ekologiczne, jak i pięknie zaprojektowane, w duchu ideologii ZERO WASTE. Najbardziej oczywiste produkty zero waste to te, wykonane ze szkła. Szkło to w pełni naturalny surowiec, który może zostać poddany recyklingowi nieskończoną ilość razy. Idealny produkt zero waste to taki, którego można użyć wielokrotnie, służący nam przez lata, a kiedy się zużyje można go zwrócić naturze.

Działając na rynku promocyjnym udało nam się przekonać naszych klientów do tego, że produkty ekologiczne nie muszą być szare i nijakie. Na przykład nasze butelki wielokrotnego użycia wyróżnia minimalistyczny, wyjątkowy design, w którym naprawdę można się zakochać. Pokazaliśmy, że właśnie poprzez produkty ekologiczne firmy mogą wyrazić swoje zainteresowanie środowiskiem naturalnym, zdrowiem oraz dobrym stylem. Dla wzmocnienia tego przekazu każdy produkt może zostać spersonalizowany dowolnym projektem graficznym.

www.mojabutelka.pl