Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Ultima Displays Polska w nowej siedzibie!

12.08.2020

W tych niepewnych czasach są firmy, które ciszę wykorzystują do inwestowania w siebie. Tak robi jeden z największych dostawców i producentów systemów reklamowych i wystawienniczych – Ultima Displays Polska. Firma właśnie przenosi się do nowej siedziby, co wiąże się z wieloma zmianami. Oczywiście jak zmiany to tylko na lepsze!

Zwiększona zostanie powierzchnia magazynowa oraz produkcyjna. Powiększony będzie też park maszyn, co da nowe możliwości klientom firmy. Dzięki tej przestrzeni realizowanie większych projektów będzie jeszcze prostsze niż do tej pory. Firma stawia na tworzenie systemów o niestandardowych kształtach, co zdecydowanie zwiększy możliwości jej klientów i pozwoli im na poszerzenie oferty.

Inwestycja ma być też początkiem otwarcia się firmy na nowy rodzaj współpracy z firmami eventowymi. Ultima Displays nie zdradza jednak jeszcze szczegółów tej nowości. Więcej informacji otrzymamy w najbliższych miesiącach.

Nie tylko firmy z branży eventowej odnajdą tutaj ofertę stworzoną dla ich potrzeb. Także biura projektowe, które zajmują się aranżacją i dekoracją sklepów będą mogły rozpocząć ciekawą współpracę z producentem. Dzięki nowym maszynom firma będzie mogła dostarczać spersonalizowane dekoracje, które będą mogły być wyprodukowane także seryjnie.

Ultima Displays Polska poważnie przygotowuje się na powrót branży. Jak tylko firma zadomowi się w nowej siedzibie zapytamy o zdradzenie szczegółów nowej oferty.

www.ultimadisplays.pl