Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Uciekające Budziki TOCKY i CLOCKY dołączają do (RED). Kupując Produkt (RED) pomagasz walczyć z AIDS/HIV

19.10.2011

Nanda Home Inc., producent Uciekających Budzików Tocky® oraz Clocky® został zaproszony do współpracy z (RED) – organizacja ta wspiera walkę z AIDS w Afryce. W listopadzie do sprzedaży w Polsce trafi specjalna edycja Tocky(RED) oraz Clocky(RED). 5% dochodów ze sprzedaży produktów oznaczonych logo (RED) trafia bezpośrednio na konto The Global Found i jest przeznaczana na pomoc dla chorych na AIDS/HIV. Kupując upominek też można pomagać innym!

Nanda Home Inc, przyłącza się do inicjatywy (RED). Organizacja (RED) współpracuje już z wieloma znanymi markami takimi jak Apple, Armani, Belvedere, Bugaboo, Converse, Nike, Starbucks i in. przy tworzeniu unikalnych produktów (PRODUCT)RED. Zyski ze sprzedaży tych produktów zasilają The Global Found zajmujący się walką z HIV/AIDS. Jesteśmy dumni że zostaliśmy zaproszeni do tej inicjatywy i wprowadzenia na rynek dwóch nowych produktów: Clocky(RED) i Tocky(RED)! 5% dochodów ze sprzedaży Uciekających Budzików z edycji (RED) trafia do The Global Fund (z pominięciem organizacji RED). Pieniądze te przekazywane są bezpośrednio na pomoc ludziom chorym na AIDS, pomagając im pozostać przy życiu oraz
otoczyć opieką ich rodziny i społeczności, w których żyją. Jak wiadomo, kiedy przychodzi czas na pobudkę, nasze sprytne budziki skaczą z szafki nocnej i uciekają dzwoniąc, aby mieć pewność, że wstaniesz z łóżka na czas. Do Tocky, dodatkowo można wgrać mp3 lub użyć wbudowanego mikrofonu do nagrania wiadomości, przypomnień lub porannych życzeń dla śpiochów w Waszym domu. Nasze nowe Tocky (RED) będą dostarczane dodatkowo z muzyką stworzoną przez artystów z wytwórni Sub Pop Records wspierających (RED), takich jak m.in. Vetiver i Vaselines.
Tocky® – wprowadzony do sprzedaży pod koniec 2010 roku Uciekający Budzik został zaprojektowany, opatentowany i wyprodukowany przez Nanda Home Inc., USA. Tocky został wybrany Gadżetem Roku 2010,
a także zdobył III miejsce w konkursie Gifts of the Year 2011. Według statystyk, około 40% ludzi przesypia” godzinę pobudki. Typowy budzik po prostu nie działa wystarczająco skutecznie. Uciekające Budziki nie pozwalają zaspać do szkoły, pracy czy na ważne spotkanie. Jeżeli użytkownik postanowi, że ma ochotę na drzemkę, Tocky skoczy z szafki nocnej i tocząc się będzie uciekał po pokoju – zdeterminowany, aby podnieść śpiocha z łóżka.
Z budzikiem Tocky, żadna pobudka nie jest nudna. Jest wyposażony w mikrofon, dzięki któremu można nagrywać własne wiadomości pobudek np. głos ukochanej, budzącej rano, nawet wtedy, gdy jesteśmy setki kilometrów od domu. Po podłączeniu przez gniazdo USB do komputera można wgrywać także utwory mp3.
Teraz można słuchać ulubionych utworów lub wiadomości, gdy budzik toczy się dookoła pokoju!
Tocky ma klasę, jest elegancki i wysublimowany, przeznaczony dla wielbicieli nowinek technologicznych. Łatwy w obsłudze dzięki dotykowemu interfejsowi sterującemu jego funkcjami. Wystarczy obrócić palcem wokół tarczy, by zmienić czas, utwór lub inne ustawienia. Dodatkowe, wymienne silikonowe koszulki pozwalają na dostosowanie budzika do każdego wnętrza.
Najważniejsze cechy produktu:
– Toczy się po dywanie i podłodze
– Odporny na upadki – Skacze z 1 metra wysokości
– Mieści do 2 godzin plików mp3
– Nagrywa do 6 godzin osobistych wiadomości pobudek
– Intuicyjne menu dotykowe pozwalające zmieniać czas przez przesunięcie palcem wokół tarczy zegara
– Kolorowe, wymienne, silikonowe koszulki umożliwiające dopasowanie koloru budzika do wystroju wnętrza
– Łatwa demonstracja dzięki funkcji „DEMO”
– Innowacyjna funkcja usypiania
– Czas pobudki widoczny z poziomu ekranu głównego
– Opcja wyłączenia toczenia, aby użyć jak zwykły budzik
– Kompaktowy rozmiar umożliwiający przewożenie budzika w bagażu – tylko 8,5 cm średnicy.
Dostępny w kolorach: niebieskim, białym, zielonym, pomarańczowym oraz czarnym. Teraz także nowa wersja, w kolorze czerwonym sygnowana logo RED, dochody ze sprzedaży wspierają walkę z AIDS/HIV.
Clocky® to pierwszy model Uciekającego Budzika marki Nanda Home Inc, który pojawił się na rynku w 1996 roku. Ten budzik można uśpić tylko raz, po upłynięciu czasu drzemki Clocky skacze z szafki nocnej i rozpoczyna swoją ucieczkę po sypialni w poszukiwaniu dogodnej kryjówki, z dala od Twojej poduszki. Clocky obudzi każdego śpiocha, zrobi dużo hałasu aby podnieść Cię z łóżka. Produkt jest zaskakujący, innowacyjny, uroczy, a co najważniejsze trwały. To nie jest tylko gadżet, Clocky jest produktem użytkowym wysokiej jakości o czym przekonują się użytkownicy na całym świecie.
Budzik Clocky zdobył IV miejsce w konkursie Gifts of The Year 2009 oraz pierwsze miejsce w konkursie na Najbardziej Kreatywny Upominek Euro Reklama 2010.
Najważniejsze cechy produktu:
– Jeździ po dywanie i podłodze
– Wytrzymały! Skacze z 1 metra wysokości
– Głośny dźwięk w stylu robota R2D2
– Opcja jednokrotnej drzemki lub wyłączenia drzemki
– Opcja wyłączenia kół, aby używać jak zwykły budzik
– Błyskające podświetlenie wyświetlacza, gdy budzik jest w ruchu
– Długa żywotność baterii
– Dobry rozmiar na szafkę nocną: 13,5 x 9 x 9 cm
Dostępny w kolorach: niebieskim, białym, czarnym, malinowym oraz chromowany. Teraz także nowa wersja, w kolorze czerwonym sygnowana logo RED, dochody ze sprzedaży wspierają walkę z AIDS/HIV.
Produkty opatentowane przez Nanda Home Inc., USA
Importer: Kusha: www.uciekajace-budziki.pl