Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

To już pięć lat obecności SDX Group na rynku artykułów reklamowych najwyższej jakości!

19.10.2020

Co wyróżnia SDX Group? 
Indywidualne podejście do potrzeb klienta, wysoka jakość obsługi oraz szukanie i kreowanie nowych rozwiązań, które są gwarancją sukcesu firmy. Każdy produkt może stać się wyjątkowy poprzez nadanie mu konkretnej formy znakowania.


Z myślą o klientach ceniących sobie wartości estetyczne i lubiących otaczać się pięknymi przedmiotami firma SDX Group rozpoczęła współpracę z artystką Sylwią Sikorą –Tyszką, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, której prace znalazły odbiorców w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Kanadzie i USA, a która poza malarstwem i ceramiką, zajmuje się także grafiką i projektowaniem.
Niepowtarzalne obrazy i grafiki przeniesione na tkaniny czynią z nich prawdziwe dzieła sztuki. Motywy zwierzęce i roślinne pełne wyrazistych barw, nowoczesne wzory graficzne zostały zastosowane na kompletach pościeli, chustach wielofunkcyjnych, ręcznikach czy torbach. Artystyczna dusza zaklęta w przedmiotach codziennego użytku sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Stanowią zatem idealny artykuł reklamowy.


Bo punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia!
Z okazji 5-lecia SDX Group zorganizowało specjalną akcję promocyjną skierowaną do agencji reklamowych. W trakcie jej trwania pracownicy agencji mogą za darmo odebrać poduszkę z wybraną grafiką wspomnianej wcześniej artystki Sylwii Sikory – Tyszki.


Upominki dostępne są do wyczerpania zapasów na stronie: www.sdxgroup.pl/z-okazji-5-lecia/