Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Texet Polska ubrał hostessy organizatora targów RemaDays Warsaw 2013

15.03.2013

Ponad 12 000 zwiedzających z Polski i Europy, setki ofert produktowych oraz atmosfera wytężonej pracy. Tak w skrócie można określić początek roku z marką RemaDays. W dniach od 7-9 lutego profesjonaliści z sektora reklamy i poligrafii wzięli udział w najważniejszym tego typu wydarzeniu targowym w Europie Środkowej. Oficjalnym dostawcą odzieży dla hostess obsługujących zwiedzających była firma Texet Poland.

Texet to doświadczony dostawca odzieży reklamowej skierowanej głównie do ludzi aktywnych. Firma zaproponowała hostessom białe koszulki polo oraz rozpinane brązowe sweterki. Ubrania oznakowane pomarańczowym logotypem targów, wykonano z wysokiej jakości materiałów przyjaznych użytkownikowi.

W ofercie Texetu znajduje się kilka marek odzieżowych, między innymi:

-Harvest i Printer jest producentem odzieży promocyjnej i biznesowej.

-D.A.D Sportwear jest dostawcą wyjątkowej odzieży testowanej przez żeglarzy w najtrudniejszych warunkach. Produkty tej marki używa między innymi najsłynniejszy polski żeglaż Roman Paszke.

-Projob to słynna szwedzka marka produkująca profesjonalną odzież roboczą charakteryzującą się wyjątkową ergonomiką użytkowania.

– Sagaform i Sea to dwie oferowane przez Texet  szwedzkie marki upominków oraz szkła użytkowego. Produkty z tej serii charakteryzują się designerskimi kształtami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.