Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Ted Gifted Lanyards wprowadza rewolucję w zamawianiu tekstylnych produktów reklamowych! SKLEP ONLINE

14.01.2019


Ted Gifted Lanyards specjalizuje się w produkcji smyczy reklamowych z nadrukiem sublimacyjnym. Oprócz smyczy w ofercie firmy znajdują się również bandany, podkładki pod myszy, ściereczki do okularów, paski do bagażu, wstążki, szale kibica… Firma produkuje wszystko, co można stworzyć i zadrukować na wąskich materiałach tekstylnych.

Ted Gifted Lanyards dzisiaj jest liderem na rynku europejskim z dziennymi możliwościami produkcyjnym na poziomie 100 000 sztuk. Produkcja odbywa się w halach o powierzchni 4 000 m2. Międzynarodowy zespół specjalistów obsługuje klientów na całym świecie.

Produkty firmy zdobywają uznanie dzięki swojej wysokiej jakości. Kontrola procesu produkcji rozpoczyna się już na etapie tkalni – w której z wysokiej jakości przędzy tkamy materiały do zamówionych przez klientów artykułów – a kończy wraz z wysłaniem produktów.

Teraz firma modernizuje proces składania zamówień. W 2019 roku zaprasza do skorzystania ze sklepu internetowego, gdzie w korzystnych cenach można zamówić produkty tekstylne z nadrukiem, które zostaną wysłane do klienta nawet w ciągu 24 godzin!

Zapraszamy do sklepu on-line www.tedgifted.com.