Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Ted Gifted Lanyards nowym Członkiem PIAP

04.04.2018


Ted Gifted Lanyardsto nowa firma Członkowska PIAP, która w pierwszym kwartale br. zdecydowała się dołączyć do grona Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.


Ted Gifted Lanyards jest największym producentem smyczy reklamowych w Europie. Główną specjalizacją firmy jest nadruk sublimacyjny. Duża powierzchni hali produkcyjnej oraz magazynowej, wynosząca łącznie 4000 metrów, umożliwa wyprodukowanie każdego dnia do 300.000 sztuk smyczy reklamowych, a także innych produktów z logo klienta takich jak bandany, ściereczki do czyszczenia okularów, saszetki na telefon, opaski eventowe. Niewątpliwym atutem firmy jest własna tkalnia materiałów wykorzystywanych do produkcji smyczy reklamowych oraz szeroki wybór i duża dostępność magazynowa akcesoriów. Wszystko to sprawia, że Ted Gifted Lanyards jest solidną firmą, której warto zaufać. Pełna kontrola każdego prodcesu produkcyjnego przekłada się nie tylko na szybki czas realizacji ale przede wszystkim na najwyższą jakość produktów.


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426