Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Targi RemaDays Warsaw 2018 dobiegły końca

09.02.2018

Trzydniowe święto reklamy już za nami. Nie zabrakło atrakcji i emocji zanim wszyscy wystawcy i zwiedzający opuścili hale targowe. To właśnie w ostatnim dniu imprezy w stolicy Polski poznaliśmy zwycięzców niezwykle prestiżowych konkursów – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

Godzina 12:00 ostatniego dnia targów RemaDays to szczególna pora. Tradycyjnie w samo południe w hali E rozpoczęło się Śniadanie Biznesowe, podczas którego zostały ogłoszone wyniki rywalizacji w konkursie na najlepsze gadżety, katalogi oraz standy i displaye roku. Jako pierwsi z listą laureatów konkursów zapoznali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, który od wielu lat promuje takie wartości, jak uczciwość i zaufanie w kontaktach pomiędzy różnymi podmiotami szeroko rozumianej branży reklamowej. Ostatecznie zdobywcami pierwszych miejsc w konkursie Gifts of the Year zostały firmy:

Top Fun – Siband.PL – Opaski niezgubki dla dzieci

Top Design – Wilk Elektronik S.A – Hub ze złączami na USB

Top Idea – Siband.PL – Opaski niezgubki dla dzieci

W rywalizacji Catalogue of the Year krążki z najcenniejszego kruszcu trafiły do rąk przedstawicieli firm:

Badge4U

Promostars

A.S.S.-3

W pierwszej edycji konkursu POS of the Year po laur zwycięstwa sięgnęły firmy:

Dago Display

TPP

Usables GMBH

Z pełną listą laureatów tych prestiżowych konkursów można zapoznać się na naszej stronie internetowej już wkrótce.

Ostatni dzień to także interesujący wykład aktora Wojciecha Malajkata, który przedstawił temat: „Profesjonalne wystąpienia publiczne, techniki aktorskie oraz indywidualne podejście do różnych typów odbiorców”. W tej, jak i w pozostałych prelekcjach uczestniczyła liczna grupa zwiedzających.

Wszystkim uczestnikom rywalizacji składamy wyrazy uznania. Należą się one wszystkim wystawcom i zwiedzającym, którzy postanowili wziąć czynny udział w 14. edycji Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Wierzymy, że dni spędzone w stolicy przyczyniły się do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych, a co za tym idzie do rozwoju reprezentowanych przez Państwa firm. Dziękujemy za Państwa obecność podczas tegorocznych targów RemaDays. Do zobaczenia w przyszłym roku.