Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Targi druku i reklamy w Rumunii

27.09.2022

W dniach 4-7 października 2022 roku, po trzyletniej przerwie, wraca potrójna impreza branży poligraficznej, tekstylnej i promocyjnej w Rumunii!

„Odkryj wszystko o komunikacji wizualnej”. Pod tym hasłem kryje się unikalna koncepcja 3 atrakcyjnych wydarzeń oraz 3 wystaw, podczas których zaprezentuje się ponad 500 lokalnych i międzynarodowych marek – wszystko w tym samym czasie i w tym samym miejscu:

PRINT&SIGN. 16. edycja najważniejszych targów druku i znakowania w Europie Południowo-Wschodniej podąża za światowym trendem! Przybliżamy specjalistom najnowsze pomysły w zakresie komunikacji wizualnej i technologii druku cyfrowego na dowolnym nośniku.

TEXTILE TECHNOLOGY Show. Obecnie w swojej drugiej edycji, wystawa technologii dla przemysłu tekstylnego w regionie Europy Południowo-Wschodniej prezentuje najnowsze urządzenia, technologie i aplikacje w tej dziedzinie.

CORPORATE GIFT’S Show. „Poczuj różnicę” na jedynej w Rumunii wystawie poświęconej branży artykułów promocyjnych, najważniejszej platformie biznesowej dla reklamy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, na podstawie elektronicznego zaproszenia. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.event.printsign.ro.