Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

T-shirt jako skuteczny gadżet reklamowy poleca Fortress Gifts

14.03.2013

T-shirt jako skuteczny gadżet reklamowy poleca Fortress Gifts

Fortress Gifts specjalizujący się w realizacji promocji gadżetowych – proponuje T-shirt jako skuteczne narzędzie promujące markę lub firmę szczególnie w sezonie letnim.

T-shirt to sprawdzony i skuteczny gadżet promocyjny, który Fortress Gifts proponuje Klientom jako nowy produkt w swojej ofercie. Kilkunastoletnie doświadczenie w imporcie odzieży (damskiej, męskiej i dziecięcej), ponadprzeciętna dbałość o jakość, konkurencyjne  ceny zachęcają do zapoznania się z ofertą Fortress Gifts.

T-shirt to gadżet, który wpisuje się w wiele rodzajów akcji promocyjnych. Po pierwsze T-shirt może być trafionym gadżetem firmowym lub stanowić podstawę ubioru sprzedawców, pracowników firmy. Można go również wykorzystać jako nagrodę w różnego rodzaju konkursach, programach lojalnościowych. T-shirt to również miły upominek w kampaniach promocyjnych, podczas eventów,  czy wydarzeń sportowych. Jest zauważalnym nośnikiem reklamy marki.  

Z Fortress Gifts przygotujesz T-shirt w dowolnym kolorze (wg Pantone lub w kolorze niestandardowym na życzenie Klienta), w dobrej gramaturze od 180g, z logo firmy/marki lub specjalnie przygotowanym nadrukiem. Minimalne zamówienie już od 1 tysiąca sztuk. Istnieje możliwość doboru odpowiedniego opakowania produktu.

Sezon letni, który właśnie się rozpoczyna, sprzyja organizowaniu imprez plenerowych, zawodów sportowych i koncertów. Niewątpliwie takie okazje stanowią dobry czas i miejsce na wykorzystanie odpowiednio dobranego gadżetu reklamowego, jakim jest T-shirt.