Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Szybkie wiadomości na European Sellers&Buyers

29.04.2021

Szybkie wiadomości to główna zaleta narzędzia European Sellers&Buyers. Intuicyjny system w wynikach wyszukiwań pozwala na wysyłanie pojedynczej wiadomości do wielu dostawców jednocześnie. Umożliwia również wysyłanie ich bezpośrednio z inspiracji produktówych, które umieszczane są na stronie głównej. Wiadomości pomagają w szybkiej aktualizacji ofert oraz znalezieniu nowych dostawców.

Wiadomości mogą być wysłane jeszcze szybciej dzięki rejestracji agencji. Po rejestracji nie są już sprawdzane przez moderatorów, wysyłają się automatycznie i wszystkie znajdują się w panelu agencyjnym. Zaoszczędź czas, zdobądź dodatkowe korzyści i zarejestruj się.

Narzędzie European Sellers&Buyers to darmowa wyszukiwarka i zapytarka skierowana dla agencji i pośredników poszukujących nowych dostawców produktów reklamowych. Odznacza się dynamicznym systemem wyszukiwań i stanowi źródło codziennych inspiracji. Jeśli poszukujesz nowych dostawców produktów produktowych, odwiedź tutaj European Sellers&Buyers. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.