Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Szeroka gama wiosennych bluz w ofercie jettStudio.

11.05.2020

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio prezentuje bluzy reklamowe, sportowe a także robocze.

 

Dostępne w ofercie bluzy wykorzystywane mogą być zarówno jako odzież codzienna, sportowa, BHP, jak również w różnego rodzaju akcjach reklamowych. Dzięki domieszce poliestru charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości. Świetnie nadają się pod nadruk, jak i pod haft. Dodatkowy atut to usuwalne metki, umożliwiające stworzenie własnej linii odzieży.

 

SU1070 CLASICA –  klasyczna bluza bez kaptura i zamka, zaokrąglony kołnierzyk. Elastyczny ściągacz przy kołnierzyku, na mankietach i w talii. Wzmacniane kryte szwy na karku.

 

SU1087 CAPUCHA – bluza kangurka z kapturem, elastyczne ściągacze przy mankietach i w talii. Rozmiary dziecięce bez sznurkowego ściągacza przy kapturze.

 

SU1067 URBAN – dwukolorowa bluza z kapturem z podwójnej tkaniny ze sznurkowym ściągaczem. Kieszeń w stylu kangurka. Elastyczne ściągacze przy mankietach i w pasie.

 

SU1058 BADGET – dwukolorowa bluza z raglanowymi rękawami, model unisex. Kaptur ze skrzyżowanym kołnierzem i metalowymi oczkami, kontrastujące wnętrze i sznurki. Kieszeń w stylu kangurka. Elastyczne ściągacze przy mankietach i w talii 1×1.

 

SU1105 FUJI – rozpinana bluza z kapturem z fluorescencyjnymi akcentami. Kaptur z podszewką z mikro perforowanej tkaniny poliestrowej w kontrastującym fluorescencyjnym kolorze. Sznurek i metalowe oczka również w fluorescencyjnym kolorze. 

 

Szczegóły na stronie: www.jettstudio.pl.