Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Świece Bee Eco

26.11.2019

Tworzone są z najwyższej jakości olejków i wosku sojowego (GMO free). Każda ze świec wytwarzana jest ręcznie w naszej trójmiejskiej pracowni, co pozwala na zachowanie najwyższej jakości finalnego produktu. Świece są wegańskie, palą się o 50 % dłużej od parafinowych. Są zdrowe biodegradowalne, bez barwników, pestycydów, toksyn, a co za tym idzie bezpieczne dla zdrowia w szczególności dla alergików.

Świece sojowe Bee Eco produkujemy w systemie ZERO WASTE, co oznacza, że każdy element świecy można powtórnie wykorzystać. Po wypaleniu się wosku i włożeniu do kremowych pojemników świecy tealight, otrzymujemy stylowy, dekoracyjny lampion, dający nastrojowe światło, a korkowy dekiel, pokropiony naturalnym olejkiem eterycznym to gotowy odświeżacz do zastosowania nie tylko w domu.

W naszym portfolio znajdą Państwo również ofertę produktów tzw.: Private Label, które dedykujemy firmom chcącym obdarować wyjątkowym upominkiem swoich pracowników, podwykonawców, czy partnerów handlowych. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc przy spersonalizowanym projekcie dla Państwa firmy, zaczynając od zapachu, poprzez projekt graficzny, a na wyjątkowym opakowaniu kończąc.  

 

www.bee-eco.pl