Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Świąteczne gadżety elektroniczne od jettStudio.

09.12.2020

Importer upominków reklamowych firma jettStudio prezentuje elektroniczne gadżety idealne jako prezenty świąteczne.

 

LENSO – uniwersalny zestaw obiektywów 3-w-1. Łącząc obiektyw typu rybie oko, szerokokątny i makro w jednym łatwym, szybkim urządzeniu z uniwersalnym zaciskiem. Soczewki w aluminiowych obudowach są antyrefleksyjne, co pozwala uzyskać wyraźny obraz w każdych warunkach klimatycznych.

 

STYLLO – cyfrowo-analogowy długopis. Produkt ten pozwala użytkownikom bezproblemowo przejść z wersji długopisu cyfrowego na analogowy i na odwrót.
Produkt wyposażony w siatkowy rysik dla łatwego pisania, rysowania czy obsługi ekranu dotykowego, trzpień z dyskiem stabilizującym gwarantujący precyzje przy punktowym kontakcie z ekranem oraz pióro kulkowe – wygodne i praktyczne w codziennym użytku.

 

TALKY – ładowarka USB z zestawem słuchawkowym Bluetooth i młotkiem bezpieczeństwa. Talky zwiększy wygodę codziennego podróżowania autem, oferując możliwość ładowania urządzeń (uniwersalny produkt przystosowany do kazdego auta 12V-24V, 2 wyjścia USB o mocy 3100 mAh), możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych przy użyciu wbudowanego zestawu słuchawkowego Bluetooth (czas rozmów 1,5h).

 

FRANK –  głośnikiem bezprzewodowym bluetooth (V3.0), zaprojektowanym przez Rodrigo Otazu. Jego wyjątkowy design sprawia, że jest on w stanie obracać się o 180 stopni, co daje najlepszą jakość dźwięku w każdej pozycji. Głośnik (3W) będzie grał do 5 godzin bez ładowania baterii (400 mAh) i może być stosowany nawet do 10 metrów od sparowanego urządzenia muzycznego. Głośnik ten przyciągnie wzrok w każdym otoczeniu. 

 

Szczegóły na stronie: www.jettstudio.pl