Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Studio Siedem Żółtowski Grzegorz nowym Członkiem PIAP

29.01.2018

Studio Siedem Żółtowski Grzegorz to nowy Członek PIAP, który w styczniu br. zdecydował się dołączyć do grona Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.


Wstąpienie do PIAP-u to naturalny krok wynikający z  procesu ciągłego rozwoju firmy Studio Siedem Żółtowski Grzegorz. Większość członków to Nasi stali partnerzy od lat, więc czujemy się w tym gronie jakbyśmy tu byli już od dawna. Liczymy że z Nami na pokładzie PIAP jeszcze bardziej umocni swą wiodącą rolę na rynku -mówi Grzegorz Żółtowski, właściciel Studio Siedem Żółtowski Grzegorz.

 

Studio Siedem Żółtowski Grzegorz to agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji oraz znakowaniu gadżetów reklamowych, odzieży oraz usług poligraficznych.

 
To firma o uznanej marce oraz ogromnym 14-letnim doświadczeniu.

 

Największy atut agencji reklamowej Studio Siedem to ludzie tworzący zgrany zespół gotowy na wszelkie wyzwania.

 

Bogaty park maszynowy, profesjonalna załoga oraz nabyta wiedza i ciągły zapał do tego co robią – tworzy z nich solidnego partnera, godnego polecenia.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl
Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426