Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Stojaki do dezynfekcji dla biur, sklepów, marketów i magazynów

13.05.2020

Odpowiadając na obowiązek dezynfekcji nałożony na firmy i instytucje Gratisownia.pl produkuje w Polsce personalizowane Stojaki do dezynfekcji dla biur, sklepów i magazynów gwarantujące bezpieczeństwo pracowników i klientów.

Stojak do dezynfekcji produkowany jest w kilku wersjach, jest wykonany z bardzo solidnych materiałów, lakierowanych proszkowo. Może funkcjonować jako urządzenie wolnostojące lub przymocowane do podłoża.

Do stojaka z dozownikiem łokciowym dołączyliśmy instrukcję użytkowania, która w zależności od wybranej wersji w trzech lub czterech prostych krokach demonstruje jak z niego korzystać. 

Pojemnik na płyn do dezynfekcji ma pojemność 1000ml, po jednym naciśnięciu dozowane jest 4 ml płynu. Zbiornik demontuje się jednym ruchem, nie trzeba niczego odkręcać.

Projektując ten produkt stawialiśmy głównie na jego funkcjonalność i szybkość obsługi ze strony korzystających z płynu do dezynfekcji jak również pracowników obsługi(uzupełnienie płynu to niecała minuta).

Na tablicy z instrukcją może się znaleźć logo klienta lub możemy ją w pełni spersonalizować! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla hurtowników. Tygodniowa wydajność produkcyjna to 2 tysiące sztuk. Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu 602 530 412 oraz stronie
https://gratisownia.pl/stojaki-i-dozowniki