Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Stedman i Next Level Apparel łączą siły

13.01.2023

Niemiecka firma Stedman GmbH, projektant, producent i dostawca wysokiej jakości odzieży casualowej i sportowej dla branży, została przejęta przez amerykańską firmę Next Level Apparel (NLA).

Od 1953 roku Stedman® jest synonimem wysokiej jakości odzieży dla mężczyzn, kobiet i młodzieży. Dzięki swojemu centrum dystrybucyjnemu w Gandawie w Belgii i obecności na rynku w ponad 40 krajach, Stedman ma silną pozycję międzynarodową, aby zdecydowanie przyspieszyć strategiczną ekspansję geograficzną NLA w Europie.

„Zespół w Stedman cieszy się na współpracę z Next Level Apparel, silnym partnerem, który dzięki licznym efektom synergii doskonale do nas pasuje” – mówi dyrektor zarządzający Stedman Marcel Schweigert, który pozostanie w firmie w swojej roli. Ta współpraca otwiera nowe możliwości dla nas wszystkich. Dzięki poszerzeniu naszego asortymentu o NLA, mając za sobą silny zespół i łańcuch dostaw, możemy zaoferować naszym obecnym klientom jeszcze lepszą obsługę, pozyskać nowych klientów i konkurować na nowych rynkach.

Założona w 2003 roku firma Next Level Apparel jest wiodącym projektantem, producentem i dostawcą wysokiej jakości odzieży dla rynków tekstyliów promocyjnych, handlu detalicznego i innych rynków odzieży gotowej.

„Zespół Stedman zbudował silną markę i kulturę firmy, która dąży do doskonałości i jesteśmy podekscytowani, że dołączyli do Next Level Apparel” – powiedział CEO Randy Hales.

www.stedman.eu