Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Solidny patronat

11.05.2018

Partnerzy programu „Solidni w Biznesie”, wraz z kwartalnikiem Gifts Journal, objęli patronat nad konkursami realizowanymi podczas RemaDays Warsaw 2018.

W trzecim dniu warszawskiej imprezy wystawienniczej, podczas uroczystego „Śniadania biznesowego”, jego uczestnicy jako pierwsi poznali laureatów w rywalizacji na najlepsze katalogi i upominki reklamowe roku.

Ta formuła wręczania wyróżnień ma już swoją wieloletnią tradycję i jest dowodem uznania dla tych wszystkich dla których największą wartością w biznesie jest uczciwość.

Poznanie zwycięzców w konkursach „Gifts of the Year” i „Catalogue of the Year” to nie wszystko co czekało „Solidnych” w piątkowe południe. Po raz pierwszy w historii, podczas brunchu, przyznane zostały nagrody dla liderów sektora POS&Display. I w tym przypadku partnerzy programu poznali listę zwycięzców jako pierwsi. „Solidnym w Biznesie” dziękujemy za konkursowe patronaty, bo dzięki Waszemu wsparciu targowa rywalizacja zyskuje dodatkowy pozytywny wymia.

Pełna lista laureatów konkursów znajduje się na stronie www.remadays.com (podlinkować http://www.remadays.com/pl/konkursy/)

Więcej informacji na stronie www.swb-partners.com